16

Odp: szkolenie spark

jak by nie było Kacper, chyba kilku chętnych się znajdzie wink

17

Odp: szkolenie spark

Napiszcie na adres firmy, mail przejdzie dalej do właściwej osoby i będziecie się umawiać bezpośrednio z kompetentną osobą co do możliwego terminu i ceny.
Nie widzę sensu mojego pośrednictwa w tym momencie - nie znam się na Sparku, więc nie ja bym prowadził takie szkolenie.

18

Odp: szkolenie spark

spark to fajny stolik oczywiście 4D tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

19

Odp: szkolenie spark

KacperP napisał/a:

Napiszcie na adres firmy, mail przejdzie dalej do właściwej osoby i będziecie się umawiać bezpośrednio z kompetentną osobą co do możliwego terminu i ceny.
Nie widzę sensu mojego pośrednictwa w tym momencie - nie znam się na Sparku, więc nie ja bym prowadził takie szkolenie.


Tak zrobiłem i czekam na odzew smile

20

Odp: szkolenie spark

kolegi i koleżanki. Napisałem do ltt i P. Jarząbek odpisał że trzeba powiedzieć kiedy, z jakiego zakresu, czy mamy swój stół dla ilu osób i na kogo fakturować. co Wy na to ?

21

Odp: szkolenie spark

jakie koszty takiego szkolenia?

22

Odp: szkolenie spark

koszty zależą od tego co napisałem w poście....ilu nas będzie , czy mamy swój stół itd.

23

Odp: szkolenie spark

Chciałbym troszkę odświeżyć temat.
Jestem nowy, wiec trzeba się po udzielać tutaj smile Pisałem do shoollightu o szkolenie co do tego stołu, ale niestety nie przeprowadzają.... napisałem tez do ltt, ale odpowiedzi nie otrzymałem jeszcze. Wiec możne ktoś z kolegów chciałby przeprowadzić takie szkolenie? Zmieniłem pracodawce i aktualny posiada sparka d4, a ja jestem zielony w obsłudze tego stołu,....

24

Odp: szkolenie spark

Antczakus, skąd jesteś?

25

Odp: szkolenie spark

Jestem z Zgierza, to jest miasto sąsiadujące z Lodzia:) masz może jakieś informacje o szkoleniu?

26

Odp: szkolenie spark

Jaką drogą było wysłane zapytanie do LTT o szkolenie? kiedy? jaki adres?

27

Odp: szkolenie spark

Ja tez z chęcią przeszedł bym się na szkolenie ze sparka, Antczakus jak byś coś znalazł daj mi znać:)

28

Odp: szkolenie spark

http://www.ltt.com.pl/szkolenia

Przyszło mi na myśl, że jeśli mail był napisany ltt pl zamiast ltt com pl, to taki mail trafił "w próżnię", bo poszedł na serwer zupełnie innej firmy.

29

Odp: szkolenie spark

Wysłałem maila do ltt w  środę, na adres pawel.j@ltt.com.pl. Do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak sad

30

Odp: szkolenie spark

Antczakus napisał/a:

Do dnia dzisiejszego odpowiedzi brak sad

Ale będzie smile