1

Temat: szkolenie spark

wiecie moze kto w polsce robi jakies szkolenia na sparka??

2

Odp: szkolenie spark

Gdyby znalazła się jakaś ambitniej liczebna grupa chętnych na Sparka to i szkolenia by zostały zorganizowane.
Masz Sparka? Chcesz go kupić? W pracy masz?

Ostatnio edytowany przez KacperP (2008-12-10 18:43:26)

3

Odp: szkolenie spark

generalnie pracuje na avo, sparka w firmie niestrty nie posiadamy, chce sie podszkolic na sparku z czystej ciekawosci, na sparku nie mialem jeszcze okazji pracowac, dlatego jestem zainteresowany kursem

4

Odp: szkolenie spark

Dopóki nie masz do czynienia ze Sparkiem regularnie to przydatność kursu byłaby niewielka.
Widziałem jakiś czas temu kurs Sparka, ale to chyba była transakcja wiązana z innymi zakupami.
Bardziej procentujące na przyszłość będzie skorzystanie np. z kursu grandMA, szczególnie że używanie grandMA 2 będzie bardzo podobne. Na bieżąco można się douczać i utrwalać na "onPC".

Ostatnio edytowany przez KacperP (2009-03-26 17:19:39)

5

Odp: szkolenie spark

acha, a nie wiesz przypadkiem gdzie organizowane sa kursy na granda? czesto szukam informacji o jakis szkoleniach lub kursach  i raczej ciezko jest trafic na cos ciekawego,  a zima jest i sztuk jak na lekarstwo:)

6

Odp: szkolenie spark

sienki napisał/a:

acha, a nie wiesz przypadkiem gdzie organizowane sa kursy na granda? czesto szukam informacji o jakis szkoleniach lub kursach  i raczej ciezko jest trafic na cos ciekawego,  a zima jest i sztuk jak na lekarstwo:)

Kursy GrandMA organizowane są przez LTT w Warszawie.

www.ltt.com.pl

7

Odp: szkolenie spark

dzinkx za odpowiedz, a nie orietujesz  jakie sa koszta takiego kursu??

8

Odp: szkolenie spark

a więc tak: są 4 poziomy (Poziom podstawowy, Poziom 1, Poziom 2, Poziom 3 ) oraz 2 specjalistyczne (GrandMA Video oraz Specjalista sieci).

Z tego co pamiętam poziom podstawowy był darmowy, a każdy następny kosztował 600zł. Ale tak było w zeszłym roku. Nie wiem czy warunki uczestnictwa się nie zmieniły. Pozdr

9

Odp: szkolenie spark

Niedawno był kurs podstawowy grandMA, ale wydaje mi się że nie był darmowy.
Frekwencja zdaje się nie dopisywać zbyt dobrze w sezonie zimowym (podróże przez pół Polski są średnio przyjemne, szczególnie w taką pogodę), więc zgaduję że następne szkolenia trochę poczekają.
Można się zarejestrować na newslettera i informacje o zaplanowanych terminach zostaną przysłane. Nawet na komórkę specjalnymi SMSami smile

10

Odp: szkolenie spark

acha, dzienki wielkie panowie za informacje:)

11

Odp: szkolenie spark

cze jak masz blisko do Mysłowic to mogę Ci co nieco opowiedzieć o Sparku ale 2 0,7 metaxy muszą być pozdro filon.

12

Odp: szkolenie spark

powrócę do tematu szkolenia ze Sparka, czy Drogi Kacperku da radę coś ogarnąć, może być nawet podstawa ?

13

Odp: szkolenie spark

Jakby się zebrała grupa 6 osób, to można zrobić.
Jeśli nie, to też można, ale indywidualne.

14

Odp: szkolenie spark

pewnie to indywidualne byłoby odpłatne hmm ?

15

Odp: szkolenie spark

Nie ukrywam że chętnie bym poznał ten stolik tongue