Temat: Vector pc - midi

Witam,

Mam pytanie dotyczące vector pc , a dokładniej sygnału midi.Może tutaj znajdzie się jakiś magik , brak społeczności compulite jest przerażająca, ale nie o tym.
Potrzebuję do vector pc małe i budżetowe rozszerzenie - Flash Buttony , co by mieć kilka efektów pod paluchem.
Zastanawiam się nad wynalazkiem pt. Korg nanopad , łączy się na zasadzie USB-midi , moim problemem jest to w jaki sposób zadeklarować w vectorze źródło midi.O ile w grandma można wybrać źródło midi , to w vectorze tego nie ma.
W stole jest wejście zewnętrzne i wiadomo że na tym wejściu nasłuchuje sygnału, nie mam pojęcia jak działa ta funkcjonalność w pc (czy działa dopiero po zakupie winga?) , czytałem szukałem nic nie znalazłem, compulite nie odpisuje na maile. ???? Tak samo mam problem z podpięciem aplikacji osc , niby sygnał biega po pc , ale nie ma jak przekierować go do programu.

2

Odp: Vector pc - midi

Witaj,
nie znam softu vector pc, ale za to używam Korga NanoPada do innego softu od świateł. Mam to skonfigurowane w taki sposób, że używam aplikacji Bome's Midi Translator Classic (free) do tłumaczenia komend midi na

3

Odp: Vector pc - midi

Zapowiada się super, szczególnie funkcjonalność keystroke która załatwia mi wszystko ? , sprawdzę jutro , Dzięki wielkie.

4

Odp: Vector pc - midi

Polecam się na przyszłość. W dalszej części mojego wpisu opisałem właśnie keystroke, ale dopiero teraz zobaczyłem, że obcięło wpis.

5

Odp: Vector pc - midi

Sprawdzone , działa.Dzięki jeszcze raz. Dodatkowo sparowałem jeszcze touch osc na próbę z translatorem , i mam midi zdalne : )