16

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

chetnie bym pokazal... ale nie wiem jak je tu dodac..
Moge podeslac na e-mail...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

17

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

Witam.
Chetnie popatrzę na rendery polskich Realizatorów. Proszę podesłać na mój e-mail. Wstawię również na forum.

Michał Bystrzycki
--------------------

18

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

http://www.elwolight.com/images_aktualnosci/rendery.jpg

Michał Bystrzycki
--------------------

19

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

w galerji dodalem jeszcze pare renderow ... dzis zrobilem.... tak na szybko
p.s. Przydala by sie opcja aby dodawac wieksza ilosc zdiec niz jedno

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

20

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

Cena WYSIWYGA spadła dook 14 000

21

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

A co sądzicie o programie cyber control firmy robe? Czy ktoś na tym pracował lub miał styczność z tym programem?

22

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

programów jest bardzo wiele, niestety do większości potrzebny jest kontrole tej samej firmy(taki ich zabezpieczenie) na MUSIC MEDIA miałem okazje pobawić się programem któremu już wczesniej przyglądałem się na necie i troche o nim czytałem a jest to program light magic(polska produkcja) miałem także okazje porozmawiać z jego programistą i dowiedzieć się też jakie nowe opcje do programu mają być dodane w najbliższym czasie... program z tego co zauważyłem jest przeznacozny głównie do klubów chociaż na niewielkich scenach z bardzo różnorodnym sprzętem da sie stworzyc coś ciekawego program cenowo jest całkiem przystępny razem z kontrolerem kosztuje jakieś 1800 zł(kontroler ma opcję samodzielnej pracy w przypadku problemów z komputerem co jest dużym plusem, oraz ma 2 wyjścia dmx, niestety jedyne co mi sie troche nie spodobało to to że ma tylko 512 kanałów na obu wyjściach... hmm

23

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

Przystawka DMX kosztuje jakieś 200 zł. Programów typu light magic jest w sieci za darmo przynajmniej ze 2. 200 < 1800.
Pozdrawiam

Michał Bystrzycki
--------------------

24

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

Admin napisał/a:

Przystawka DMX kosztuje jakieś 200 zł. Programów typu light magic jest w sieci za darmo przynajmniej ze 2. 200 < 1800.
Pozdrawiam

Widzę, że kolega nie pracował na tych programach typu "light magic" Ja męczyłem się na darmowym "FreeStyler". Dlaczego męczyłem? Otóż w programie tym nie można było wykonać pewnych scen. Sceny które MUSZĄ działać po prostu nie były wykonywane w tym programie.
Przykład:

1: Robię scenę gdzie skaner TS-8 wykonuje jakiś ruch ( np: elipsa ) a głowa MINIMAC świeci w jakiś punkt.
2: Robię scenę gdzie ten sam skaner i głowa świeca w jakiś inny wybrany punkt ( już bez eliptycznego ruchu skanera ).

Gdy przełączałem się ze sceny 1 na 2 to głowa świeciła tam gdzie chciałem, lecz skaner wykonywał nadal ruch ze sceny 1. A przecież powinien działać bez problemu?

Zrobiłem jeszcze 3 scenę w której oba urządzenia po prostu świeciły w jakiś punkt i o dziwo przy przejściu ze sceny 3 na 2 wszystko działało bez zarzutu.


Nie porównujmy darmowych programów do chociażby "light magic'a" ( w którym powyższy test przeszedł bez najmniejszego zająknięcia ) to jest już inna klasa programów. Chociaż ja i tak 100 razy bardziej wolę konsolę. Nawet takiego show tec'a smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

25

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

Zgadzam się z kolegą, na programach nie fajnie sie pracuje, a jak sie przed sobą ma suwaki to już inaczej wygląda. Co prawda jestem osobą która lubi pracować na dużych konsoletach (nie chodzi mi o drogie konsolety tylko żeby miały dużo submasterów), a przynajmniej tak dostosowanych, bo lubi miec wszystko pod poalcami, a nie przeskakiwać między snapami, czy scenami, czy innymi stronami, to mnie męczy i mozna się pogubić, dlatego jest fajny sterownik który ma setki submasterów.

26

Odp: !!!OPROGRAMOWANIE !!! -programy dla oświetleniowców

mozna mozna... ale jak masz do zrobienia sztuke... (koncert) z 16 utworami gdzie każdy jest inaczej zaświecony.. (pomysł itd) + 8 nie zależnych obwodów przodów,to jaka bynie była konsoleta to nie poradzisz sobie na jednym snapie czy stronie.
kolejna sparawa jest ilość robionych zmian podczas kawałku...
Dla ciekawości dodam ze 3 razy zrobiłem taka sztuke na LJ i sie udało .. zajeło sporo czasu oprogramowanie ale sie ida na kompie... tylko trzeba chciec.

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl