1

Temat: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

Witam

Do sprzedania nowy w oryginalnym pudełku Showtec Node-8 MKII Artnet-DMX - bramka o potężnych zastosowaniach świetnie współpracująca z oprogramowaniem Chamsys (8 niezależnych linii i DMX na scenie za pomocą skrętki lub WiFi).

Cena 2400zł netto.

Ostatnio edytowany przez jackx (2014-11-26 22:37:08)

2

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

Promocja świąteczna: 1999zł smile

3

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

A z MA sprawdzane?identyczną elationa miałem i oddałem ponieważ nie działała. Juz sie dowiedziałem ze ma byc wycofana ze sprzedaży a na początku roku ma byc nowsza wersja.

4

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

Niestety nie mam MA żeby potestować aczkolwiek jest to wersja MKII więc już po poprawkach jakiś. Dlatego Elation pewnie jest o połowę tańszy.
Powiem tak zrobiłem na nim test z Chamsys MagicQ na 8 niezależnych liniach ponad 90 LED Bar (test pseudo ekranu LED  big_smile ) i pracowało to kilkanaście godzin gdzie wyświetlane były różne kolory obrazy itp. Nie zauważyłem żadnego mrugnięcia ani raz, wiec dla mnie rewelacja.
Nie wiem jak pracują stoły MA a jak Chamsys ale wydaje mi się że to kwestia tego że to protokół ArtNet nie jest odświerzany a nie linia DMX.

W każdym razie w tej bramce jest funkcja last hold która trzyma stan aktualny po zaniku sygnału DMX co też testowałem. Czyli jeśli mamy statyczny kolor a bramka zgubi sygnał nie powinien nawet mrygnąć.

5

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

ta bramka artnetowa z elationa działa - testowane ;-) Trzeba tylko umieć skonfigurować

6

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

Tak właśnie też mi się wydawało że to bardziej kwestia ustawień niż samej bramki.  wink

7

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

aktualne ?

8

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

No to panowie jak to trzeba skonfigurować?pytalem w innym temacie i nikogo mądrego nie było. Nie wiem czy sprawdzone skoro otrzymuje z pierwszej ręki wiadomość ze nie bedzie w sprzedaży. W zasadzie nie interesuje mnie to. Ciekaw jestem jak trzeba go niby skonfigurować żeby działał z MA.mowie o elationie wersji 2 nie pierwszej ktora owszem działa.

9

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

Ip dla bramki Elation 2.16.3.0 ustawiając to IP wszystko działa w Ma2 oraz na 1

10

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

No właśnie tak tez wpisywalem i tez nie działało na 2 egzemplarzach...opisywanej problem w którymś z tematów.naprawde przetestowalem juz wiele kombinacji jak to podłączyć. Przypominam ze chodzi o 2 wersje tego modelu. Pierwsza widziałem i wiem ze działa.dostalem tez info od producenta ze problem leży w sofcie który chińczyki wrzuciły do 2 wersji. Problem ma byc rozwiązany przy kolejnej wersji ktora ma mieć wiecej opcji i możliwości. A w kwesti formalnej na ma1 ustawiłes sesje z ip z 2.16.3.0?

Ostatnio edytowany przez takisam (2015-01-03 17:07:31)

11

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

Witam
Przepraszam za przerwę ale święta i sylwester wykańczają smile.

A takie pytanie: dlaczego taki adres do bramki elationa? Jest jeden universalny dla tego modelu?
O ile mnie pamięć nie myli to adres bramki budowany jest na podstawie MAC -adresu karty sieciowej bramki wg procedury wskazanej przez wytyczne protokołu artnet.
A może na CL100 będzie pracować w końcu to 4 razy szybsze połączenie.

12

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

Odświeżam z nową ceną 1499zł

13

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

Oczywiście trzeba mieć dostępne parametry w MA....

14

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

Wiem, że to historia ale zapytam: jeszcze aktualne?

15

Odp: Do sprzedania Node-8 MKII Artnet-DMX

niestety nie.Ja go kupiłem jakiś czas temu.z Grandma działa bez problemu