Temat: Czy ktoś może wie jak wgrać biblioteki urządzeń ?

Do smartfade ml

2

Odp: Czy ktoś może wie jak wgrać biblioteki urządzeń ?

Proponuje ściągnąć biblioteki se strony. Potem je rozpakować i przeczytać manual jak wgrać biblioteki do konsolety.

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

3

Odp: Czy ktoś może wie jak wgrać biblioteki urządzeń ?

No właśnie tak zrobiłem, ale konsoleta nie widzi tych ściągniętych bibliotek, byc może nie te pliki ściągnąłem, bo robie to pierwszy raz, potrzebuje te biblioteki od robin 300 spot classic  i robin 300 led wash, czy pliki fixture library to te biblioteki ?

4

Odp: Czy ktoś może wie jak wgrać biblioteki urządzeń ?

ściągnij biblioteki , wrzuć na kartę sd ( do 2gb obsługuje), przy patchowaniu musisz załadować urządzenie do wolnego slotu (load personalities), a później patchujesz z biblioteki loaded

5

Odp: Czy ktoś może wie jak wgrać biblioteki urządzeń ?

no i własnie tak robie, tylko konsoleta wyświetla że sloty są puste, a jak tak w ogóle się nazywają takie biblioteki po angielsku ?. Moze ja złe pliki ściągnąłem, to co ściągnąłem nazywa się Robe Robin DMXControl ( dotyczy głowy robin 300 spot classic ) czy to właściwy plik?

6

Odp: Czy ktoś może wie jak wgrać biblioteki urządzeń ?

ojoj, musisz ściągnąć sfml_library_v9.4.0, a tam w urządzeniach znajdziesz tego spota, problem że na stronie etc nie mogę tego teraz znaleźć, podaj maila to ci podeślę bibliotekę a jak będziesz ją ładował to zadzwoń to poinstruuję 668122043