1

Temat: Szkoły związane z realizacją światła

Witam, mam takie pytanie, czy istnieją jakieś szkoły w których są kierunki związane z oświetleniem lub realizacją oświetlenia? Od roku pracuje jako technik w małej firmie i akurat w tym roku zdałem mature i chciałbym sie wybrać na jakieś studia związane ze światłem o ile takie istnieją, jesli ktos cos wie prosze o info smile

2

Odp: Szkoły związane z realizacją światła

Gacol napisał/a:

Witam, mam takie pytanie, czy istnieją jakieś szkoły w których są kierunki związane z oświetleniem lub realizacją oświetlenia? Od roku pracuje jako technik w małej firmie i akurat w tym roku zdałem mature i chciałbym sie wybrać na jakieś studia związane ze światłem o ile takie istnieją, jesli ktos cos wie prosze o info smile

Tak jest,ta szkoła nazywa się "SZKOŁA ŻYCIA",potachasz trochę czasu gratów jako stagehand to przy okazji i roboty się nauczysz big_smile .A tak na poważnie to jest gdzieś wydział technik teatralnych/scenicznych tylko nie pamiętam w jakiej szkole.Koledzy pewnie pomogą.Zresztą o ile pamiętam to gdzieś już było o tym na forum. smile Niemniej jednak i tak najbardziej wartościowych rzeczy nauczysz się dopiero w praktyce. smile

Ostatnio edytowany przez bob34 (2014-06-19 23:56:00)

3

Odp: Szkoły związane z realizacją światła

wlasnie widzialem tutaj post, ktos pisal ze są takie szkoly w krakowie i poznaniu tylko chcialbym dokladny namiar bo znalezc nie moge...

4

Odp: Szkoły związane z realizacją światła

W poznaniu poza typowymi studiami jest też coś takiego jak 'Regionalny Ośrodek Edukacji', jest tam dwuletnie studium 'Realizacji dźwięku', swego czasu był też kierunek 'Techniki audiowizualne' ale z reguły było mało chętnych.

5

Odp: Szkoły związane z realizacją światła

ok, a wiecie coś na temat szkoły o takim kierunku w krakowie ?

6

Odp: Szkoły związane z realizacją światła

Z tego co widzę to ROE ma też oddział w Katowicach, z Krakowa jest w razie wu żabi skok wink

7

Odp: Szkoły związane z realizacją światła

patrzylem na stronie ROE i maja tylko studium realizacji dzwieku sad