Temat: usb-dmx avtdmx512

Witam wszystkich. Ostatnio zakupiłem taki konwerter i przy programie USB DMX512 Converter DEMO wszystko ładnie chodzi leczy przy zmianie na jakiś bardziej wyposażony program (np. freeStyler, MasterPeace, Abuelites) w ogóle nie chce wyczytywać tego konwertera. Czy wie ktoś może, co można zrobić by działał z tymi programami?? Potrzebuje go jako dodatkowego urządzenia do elation dmx operator pro.

2

Odp: usb-dmx avtdmx512

Witaj.Co to znaczy

3

Odp: usb-dmx avtdmx512

Witaj.Co to znaczy "dodatkowe urządzenie do Elation DMX Pro".Rozumiem że masz zainstalowane sterowniki do tego konwertera w komputerze.We Freestylerze wybierz w zakładce konwerterów "Enttec Open DMX" i powinno działać.Pozdrawiam

4

Odp: usb-dmx avtdmx512

Chodzi mi o to, że głównie korzystam z Elation'a a to urządzenie chciałbym mieć jako dodatkowe pod kilka innych urządzeń którymi nie chce zapełniać kanałów. Sterowniki są zainstalowane i sygnał niby jest ale niestety pod freestylerem nie chce działać sad jedynie pod tym prostym programem (USB DMX512 Converter DEMO) działa a potrzebowałbym bardziej rozbudowanego i bardziej praktycznego.

5

Odp: usb-dmx avtdmx512

a czy po włączeniu freestyler-a mryga zielona dioda?
właśnie sprawdziłem konwerter działa jak przestawisz go na "Enttec open DMX"

Ostatnio edytowany przez Toldi (2014-03-26 18:01:11)

6

Odp: usb-dmx avtdmx512

Mruga tak jakby dawał sygnał ale zmiana jakichkolwiek ustawień nic nie daje ;/

7

Odp: usb-dmx avtdmx512

a na pewno wczytujesz dobre urządzenia, adres itp. - masz do nich dobre biblioteki ? bo prywatnie na tym samym konwenterze miałem pełno programów, nie raz i działałem na freestyler-ze ale nigdy nie miałem problemów. Po przełączeniu w "Enttec open DMX" dopiero zapalała mi się zielona dioda - i potem mogłem działać bez problemów. Najczęściej "mrygająca" zielona dioda - krótko i na temat informuje "że program + konwerter wysyłają sygnał DMX "

Ostatnio edytowany przez Toldi (2014-04-02 21:33:41)