Temat: Resolume Arena Problemy

Witam, mam problem: nie mogę załadować własnych filmów do tego programu, oczywiście są w odpowiednim formacie, wyświetlają się na liście, ale ani przeciągnięcie, ani wybranie "open" nic nie dają- nic się nie dzieje? Z ładowaniem zdjęć nie ma najmniejszego problemu, co innego z filmami? Co robić?

2

Odp: Resolume Arena Problemy

Zły kodek
najlepiej aplowski mov
divx albo xvid

3

Odp: Resolume Arena Problemy

Działa na apple'owskim mov, ale nie ma dźwięku- ogolnie dźwięk z programu wychodzi, ale nie z dodanych ręcznie klipów? dlaczego?

4

Odp: Resolume Arena Problemy

Okey, sprawdzałem już chyba we wszystkich kombinacjach, nic nie działa. Obraz jest, wszytko ok, ale nie ma dźwięku? nawet jeśli dodaję sam plik mp'3, pokazuje się timeline, że jest odtwarzany, ale nic nie słychać. Wyjątkiem są te deafultowe mini pliki audio video, które były w programie od nowości, je słychać doskonale? Co mogę zrobić, żeby to poprawić?

5

Odp: Resolume Arena Problemy

Coś nie tak z kodekiem audio

6

Odp: Resolume Arena Problemy

Wow:) tylko co z tym zrobic? Reinstalacha programu raczej nic nie zmieni, Sam program pokazuje ścieżkę, nawet ją odtwarza, ale jej nie słychać... Jak to rozwiązać?

7

Odp: Resolume Arena Problemy

Daj inny kodek
np bez kompresji

8

Odp: Resolume Arena Problemy

Reinstaluje windowsa, ale zmiana kodeku nic nie da raczej, bo nawet same pliki .mp3 wrzucone do resoluma nie wydają dźwięku, a program twierdzi, że odtwarza? co dalej..

9

Odp: Resolume Arena Problemy

Sory za skrót myślowy
zmiana kodeka audio podczas renderowania video

10

Odp: Resolume Arena Problemy

Nie, nie działa, już tego próbowałem aac, ac3, mp3, nic? Czy to naprawdę takie trudne? Nie można poprostu przeciągnąć plik do lejera? Program za 3k i obsługuje 3 formaty? Przy czym męczę się z nim któryś dzień i nie mogę znaleźć rozwiązania.

11

Odp: Resolume Arena Problemy

Chwalmy Pana! Udało się: paradoksalnie aby film wrzucony do WINDOWSOWEJ Resoluma działał poprawnie (z dźwiękiem), to najpierw trzeba go przekonwertować na MAC OSX? format w którym gra to DXV, zrobiłem to używająć Apple'owskiego QuickTime i MPEG StreamClip. Na samym windowsie nie da się tego przekonwertować- tylko w appleowskiej wersji QuickTime (czyli poniekąd oryginalnej) jest konwert do DVX, windowsowy odpowiednik QuickTime'a nie posiada takiego formatu. Opierałem się na: http://www.instructables.com/id/How-to- … -Resolume/