Temat: Co myślicie o Hogach 4 ? Czy ktoś z was na nich pracuje?

Szukam informacji od użytkowników tych konsolet. Od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem Roadhoga 4 i ciekawi mnie co o nim sądzą użytkownicy a nie marketingowcy smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

Odp: Co myślicie o Hogach 4 ? Czy ktoś z was na nich pracuje?

Ja na Hogu nie pracuję, chociaż nie ukrywam że chciałbym. Ostatnio pojawił się wywiad z P.Grządzielem, było trochę o różnicach między serią trzecią, a czwartą.Na plus zmiany w hardware, podobno szybciej pracuje, a i zwiększonamoc obliczeniowa jest zaliczana na plus wink . Mam plan kiedyś kupić nano hoga... Ale zachcianka zachcianką, finanse finansami. Teraz pojawił się na LDI "jeżyk" 4 smile . Jego koncepcja mi się podoba, boli brak możliwości podłączenia drugiego ekranu. Wie ktoś jak się przedstawia finansowo? I czy mały 12" ekran w Hogowskim OS wystarcza?
W Road Hog masz olbrzymi ekran, i w Twojej konsolecie to rozwiązanie się chyba sprawdza?

Pytanie drugie - Czy na Śląsku, najlepiej w okolicach Częstochowy, Katowic znajdzie się jakaś firma posiadająca Hoga 3 lub 4? I czy byliby skłonni wypożyczyć takowego?

P.S Ucinanie postów nie jest fajne...

Ostatnio edytowany przez Indiana-Jacewicz (2014-02-13 13:20:11)

3

Odp: Co myślicie o Hogach 4 ? Czy ktoś z was na nich pracuje?

Jeśli ktoś jest zainteresowany istnieje możliwość zakupu używanych konsolet Wholehog III wraz z procesorem DP 2000.

Szczegóły pod adresem mail skosicki@transcolor.pl

4

Odp: Co myślicie o Hogach 4 ? Czy ktoś z was na nich pracuje?

Szymon napisał/a:

Jeśli ktoś jest zainteresowany istnieje możliwość zakupu używanych konsolet Wholehog III wraz z procesorem DP 2000.

Szczegóły pod adresem mail skosicki@transcolor.pl

Szymon a Ty nie pracujesz na hogach ?- btw to nie ten dział - na ogłoszenia jest inny wink smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

5

Odp: Co myślicie o Hogach 4 ? Czy ktoś z was na nich pracuje?

Przepraszam, że ciągnę temat ogłoszenia, ale jaka cena? (gdy to ogłoszenie pojawi się w odpowiednim poście, również ja przeniosę swoje zapytanie)

6

Odp: Co myślicie o Hogach 4 ? Czy ktoś z was na nich pracuje?

Ogłoszenie wrzuciłem -że tak powiem przy okazji. :-)

Znam Hog-a ale pobieżnie -nie pracuję na konsolecie od wielu już lat. Ale zawsze w "świni" podobała mi się jej prostota, intuicyjność i łatwość obsługi.
PS
Cena do negocjacji.