1

Temat: konstrukcje

Witam
Jestem nowy na tym forum i jest to Mój 1 post smile wiec proszę o nie używanie wielkich LITER (krzyczeć )  smile jak napisze cos żle.
Próbuje swoich sil w "wyślizgu" i mam małe pytanie czy jest jakaś opcja podczas projektowania konstrukcji?

znaczy chcemy koło wybieramy element i wpisujemy np fi. a sam soft sam robi koło z rej konstrukcji o danym fi.

pozdrawiam

2

Odp: konstrukcje

kliknij na śrubkę to będą się przyciągały do siebie jeśli je zbliżysz do siebie końcami ...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

3

Odp: konstrukcje

Wow smile work

podziękował

Program w obsłudze  łatwy tylko trzeba dobrze opcje znac, jak juz sie to opanuje to idzie bardzo łfajnie i sprytnie
pozdrawiam i dziękuje za odp smile

4

Odp: konstrukcje

Nie chciałem zakladać kolejnego tematu. (przepraszam ze post pod postem) jest możliwość zrobienia nieba, horyzontu, trawy słń ca i innych tematów?

5

Odp: konstrukcje

niebo bedziesz mial podczas robienia renderu... i ustawienia ze ma być widoczne światło naturalne

jako takiego słońca ,nieba z chmurami nie ma ale można sobie zrobić SURFACE i nałożyć to z chmur..

podobnie z trawą domyślnie robisz projekt w przestrzeni która nic nie ma ... tak jak AUTOCAD ...
Są drzewa i jakieś tam krzaki ...
Tak naprawde program nie jest zrobiony w tym kierunku a sprecyzowany na oświetlenie

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

6

Odp: konstrukcje

hmm ok :0  troszeczke przesadziłem z wymiarami 1 dzieło na szybko smile

http://vandj.internetdsl.pl/dzielo.jpg

Chciałem zobaczyc co i jak wiec nie smiac sie smile na szybko zrobione po 3h pracy z programem smile

posprzatam na dyslku i odpale 1 światła, jak robie randerek na 1200x1200 full jakosc z light to mi kom sie wiesza smile chociaz
4 rdzeniowy i 4 giga ramu sad

Ostatnio edytowany przez vandj (2008-11-08 09:52:51)

7

Odp: konstrukcje

kolego ... od paru lat robie w wysiwygu... i doszedłem do jednej ważnej rzeczy.. render to nie jest obrazek który jest dla ciebie najważniejszy ... tylko sam PLOT...
Ja jeśli robie render to tylko poglądowo 4:3 800x600 - 16:9 800-400 ... nie ma sensu siedzieć i czekać nawet pare ładnych godzin aż zrobi się render 1200 yikes a jeszcze FULL to naprawdę ...

(aaa plandeke na dachu zrobiłeś jako lustrzaną bo odbija światło)

A co do kompa to dobrze jak toś w tych czasach ma do swojej karty sterownik OPEN GL ...

co do tla to wlasnie o cos takiego chodzi....

P.s Nawet parę osób które znam z TV i nie tylko robia male rendery...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

8

Odp: konstrukcje

Witam.
wczoraj posiedziałem z parte min i od takie dzieło smile (ciekawostka jest to ze jak sie porobie kilkadziesiat
http://vandj.internetdsl.pl/show.jpg

łatwiej jest zapisac obrazek do jpega w opcji design (shaded)...
Mam nowy system itd. i teraz 1200 x 1200 (best) robi w 104 min smile 100% procka i około 3 giga ramu pożera... 
Jest problem bo jak sie zrobi wiecej jak 10 - 15 manekinów to program powoli staje sie wolny... po kilkudziesieciu manekinach staje sie wolny jka ślimak i zjada ponad 2 giga i około 40 - 50 % procka ( a mam quad 2 duo).

9

Odp: konstrukcje

Odpuść manekiny...

Michał Bystrzycki
--------------------

10

Odp: konstrukcje

oka rezygnujemy smile

http://vandj.internetdsl.pl/00.jpg