Temat: Pol Audio czy JBL

Witam wszystkich,

Kolega planuje zakup małego systemiku, uparł się na JBL Eon 515xt. Teraz pytanie czy ktoś z forumowiczów ma te głośniki?
Jak się sprawują, oraz co dla mnie jest najważniejsze jak wypadają w porównaniu z Pol-Audio 115? Różnice są zasadnicze - aktywne JBL
pasywne Pol-Audio (ale z tych też możemy zrobić aktywne smile ). Staram się promować naszą miejscową markę, jako, że akustyk ze mnie żaden
to pytam bardziej doświadczonych wink

2

Odp: Pol Audio czy JBL

Pol audio. U mnie w firmie jest wiele modeli od Polanowskiego i wszystkie świetnie "gadają", a do tego to rodzima produkcja wink.

Odp: Pol Audio czy JBL

U nas też 2 systemy frontowe to Pol-Audio. Owe 115 też mamy, ale gośc zapatrzony w te JBL strasznie.

4

Odp: Pol Audio czy JBL

to już prędzej QSC

5

Odp: Pol Audio czy JBL

To może Arcs Wide od L'Acoustics

6

Odp: Pol Audio czy JBL

Kosmita....

midams napisał/a:

To może Arcs Wide od L'Acoustics

7

Odp: Pol Audio czy JBL

makon napisał/a:

Kosmita....

midams napisał/a:

To może Arcs Wide od L'Acoustics

Czuję się jak hałas w tym wątku

8

Odp: Pol Audio czy JBL

Witam. Które 115 Pol Audio macie na myśli SAT ,PA czy może M? EON przez większość dźwiękowców nie jest akceptowalny do żadnej roli. To świetna kolumna ale do nagłośnienia prelekcji w hotelu.Nikt nie zagra na nim nawet namniejszej  sztuki.Ja osobiście wybrałbym Pol Audio/najlepiej SAT,ale rozumiem że to nie o ten budżet chodzi/.Rzucam śmiałą tezę że chyba wszystko byłoby lepsze niż EON/ oczywiście nie no name,Rh sound,Skytec e.t.c/.Ale fana JBLa trudno będzie przekonać.Przekona się sam później,kiedy nikt nie zgodzi się na nim zagrać.Pozdrawiam

Odp: Pol Audio czy JBL

My mamy PA wink

10

Odp: Pol Audio czy JBL

Fana JBL... Tyle, że Polanowski bije na głowę wszystkie JBL, pod kątem jakości dźwięku i ceny porównując modele tej samej budowy, mocy i przeznaczenia. A jak ktoś lubi wrzask (nie dźwięk) EON-ów, to nikt ani nic już nie pomoże   hmm

11

Odp: Pol Audio czy JBL

cena/jakość  zawsze wygrają systemy  PolAudio odezwij się to spróbujemy pomóc w podjęciu decyzji.