Temat: Case na Maxi Wing + ekran + pc

Prosiłbym o wskazówki dotyczące case na maxiwinga. Zastanawiam się nad opcja Wing + komputer all i one czy Wing + dotykowy ekran + komputer. Skłaniałbym się raczej ku drugiej opcji ze względu na mniejszą ilość ruchomych przewodów a przede wszystkim usb. Wykonawcą będzie barczak http://www.barczakcases.pl/index.php/co … gicQPCWing w zasadzie to co proponuje Barczak (coś ale case na PC Winga) było by ok ale chciałbym usłyszeć opinie kolegów, którzy być może już posiadają case. Kolejne sprawy, jaki polecacie komputer? Jaki ekran dotykowy? Widziałem dość zgrabny PC w formie dość małego pudełka ale firmy nie dostrzegłem. Czy mamy jakąś firmę produkującą ekrany dotykowe pod takiego zastosowania? Mam na myśli zabudowę jak i np. ekran dobrze sprawdzający się w słońcu. Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny.

2

Odp: Case na Maxi Wing + ekran + pc

Tak, mamy firmę produkującą fajne monitory- ELO, ja do swojego winga mam all in one Dell Optiplex 3011 z kartą wifi, gra bardzo dobrze, oczywiście na win7, broń Boże nigdy na 8...

Odp: Case na Maxi Wing + ekran + pc

Nowym Windowsem się nigdy specjalnie nie interesowałem, co jest z nim nie tak?

4

Odp: Case na Maxi Wing + ekran + pc

Gadżeciarski, "nowoczesny" system, gorszy ze stabilnością od 7, żre w cholerę ramu, poza tym to nowy system, cały czas wychodzą niedoskonałości, o wszystko pyta, znam wielu ludów, którzy na niego klną.

5

Odp: Case na Maxi Wing + ekran + pc

Nie mało ze się zamula to jeszcze te kafelki ...

Odp: Case na Maxi Wing + ekran + pc

Bo ten system raczej do tabletów się nadaje...

7

Odp: Case na Maxi Wing + ekran + pc

Jakieś konkretne wymagania techniczne komputera? Jak z kartą graficzną zwykła zintegrowana wystarczy czy przyda się coś lepiej? Chyba jednak zdecyduję się na komputer w obudowie mini itx + ekran Elo.

8

Odp: Case na Maxi Wing + ekran + pc

I tutaj chetnie sie wtrace i sprzedam Ci Elo:

http://allegro.pl/monitor-dotykowy-elo- … 01212.html

Michał Bystrzycki
--------------------

9

Odp: Case na Maxi Wing + ekran + pc

elvisking napisał/a:

Jakieś konkretne wymagania techniczne komputera? Jak z kartą graficzną zwykła zintegrowana wystarczy czy przyda się coś lepiej? Chyba jednak zdecyduję się na komputer w obudowie mini itx + ekran Elo.

Co do pamięci to minimum 2GB RaM, co do komputera to decydując się na komp+ELO zwiększasz dwukrotnie ciężar całego case... Dlatego all in one jest lepszym rozwiązaniem...