1

Temat: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Cześć mam na imię Michał (20 lat). Zawsze interesowałem się tym tematem, dla tego chwiałbym dowiedzieć się jak zacząć naukę w tym kierunku. Wiem że istnieje szkoła w Krakowie i Poznaniu ale bardzo ciężko się tam dostać, kursy  i szkolenia natomiast organizowane są dla osób już doświadczonych w tym kierunku.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek porady smile

Pozdrawiam Michał

2

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

od zwijania kabli i techniki piętrowania

3

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Skąd jesteś?

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Rzeszów

5

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Dzwonisz (nie piszesz maila) do małej firmy i tam zdobywasz doświadczenie jako młodszy zwijacz kabli, awansujesz na starszego trytkowego, w wolnych chwilach pomiędzy taraniem kejsów podglądasz obecnego w firmie świetlika (tylko go nie przestrasz). Gdy zdobędziesz zaufanie ekipy i szefa, oraz poczytasz trochę o stołach, może dadzą Ci zaświecić dożynki, albo wesele. Dobrze usytuować się (na początek) w małej, ale szybko rozwijającej się firmie, albo liczyć na to, że dotychczasowego świetlika przygniecie głowa (rzecz jasna nie jego własna). Tak serio, jeżeli chcesz coś podziałać i zdobyć podstawowe doświadczenie, a jesteś z Krakowa, napisz do mnie na priv to coś się znajdzie. Realizatorem nie zostaniesz po wypiciu mikstury, do tego trzeba dojść, obserwować jak świecą inni, zapamiętywać ciekawe pozycje, zestawienia kolorów, schematy ruchów itp.   Edit. Acha nie jesteś z Krakowa. Może też coś się da zrobić dla rzeszowianina.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-11-21 19:41:32)

6

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

www.lightschool.pl trzeba sie uczyc uczyc i jeszcze raz uczyc

7

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Dokładnie smile Trwają zapisy własnie na cykl spotkań z serii podstaw oświetlenia i możemy zdradzić, że zostało niewiele wolnych miejsc.
Cykl podstaw oświetlenia zaczyna się 9 grudnia. Każdy z trzech dni poświęcony jest innemu sektorowi jak estrada, teatr czy studio.

Dodatkowo od nowego roku ruszy cykl spotkań z najbardziej kreatywnymi realizatorami w naszym kraju pt. "Świadomość Światła". Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca rozpoczniemy od spotkania, na którym prowadzący zgłębi tajniki wiedzy na dany temat w zabawie ze światłem, jak głębia w świetle, barwy, świecenie dynamiczne a statyczne..

8

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Spróbuj w firmie Toton Show z Rzeszowa

9

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Toton na pewno pomoze, do tego szukac kursow i szkolen, korzystac z internetu itp.

10

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Kaszubek, powiedz mi, dlaczego Toton pomoże? Polecam uderzyć w Czak Music.

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-11-27 17:02:13)

11

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Będzie można też o tym poczytać wink
http://ltt.com.pl/wiadomosci/wkr%C3%B3t … 85%C5%BCki

12

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Wreszcie doczekałem się polskiej książki w tym temacie, z otwartymi rękoma chętnie ją nabędę big_smile

13

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Któż jest autorem?

14

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

Ciekawe czy osoba poczatkujaca tak jąk  ją  będzie potrafiła zinterpretować to co tam pisze ?

15

Odp: Realizator światła- jak zacząć naukę w tym kierunku?

kajmar888 napisał/a:

Któż jest autorem?

Pożyjemy, zobaczymy  roll

narrow napisał/a:

Ciekawe czy osoba poczatkujaca tak jąk  ją  będzie potrafiła zinterpretować to co tam pisze ?

Nie sądzę aby były powody do obaw.  smile