1

Temat: KRX- 16 DMX połączenie z DPX - 620 dmx

witam!!

Mam problem z połączeniem sterownika KRX- 16 DMX z Dimmerpack DPX - 620 DMX.
po podłączeniu według schematu który jest w instrukcji brak reakcji. Dimmerpack dziala ale nie reaguje na sterownik.

2

Odp: KRX- 16 DMX połączenie z DPX - 620 dmx

hmmm jakieś szczegóły??
próbowałeś różne kable?? dimmer nie ma adresu po za obszarem nadawania sterownika?? jakiś blackout albo master na zero??? polaryzacja sygnału (taki przełącznik obok wtyczki)?? oryginalny zasilacz czy jakiś słabszy??  terminator (wiem rzadkie ale eurolite tani więc może mieć nagle maniery)?? możesz sprawdzić czy w ogóle konsola nadaje sygnał??? a dimer z jakiejś innej konsoli odbiera?? próbowałeś na krótko (kiedyś fizycznie musiałem obciąć ekran i minus w kablu zostawiając tylko jedną żyłę żeby dimmer agatowski słuchał konsoli)??

nie pomogłem wcale za co przepraszam ale chociaż może coś z tych pytań się okaże;)

3

Odp: KRX- 16 DMX połączenie z DPX - 620 dmx

Sprawdzałem różne kable. Polaryzacje zmieniałem. Jest oryginalny zasilacz. Terminatora tez sprawdzałem. Nie wiem czy konsola nadaje, ale dimer z inną konsolą działa. Na krotko nie podłączałem. Ja już wyczerpałem wszystkie pomysły!! sad

4

Odp: KRX- 16 DMX połączenie z DPX - 620 dmx

hmmmmm no to rzeczywiście kiepsko....   upewnij się ze konsola śmiga tylko tyle mogę powiedzieć  no i czy niema jakiegoś głupiego ukrytego blackoutu czy innego mastera.
Powodzenia

5

Odp: KRX- 16 DMX połączenie z DPX - 620 dmx

zrobiłem na jednej żyle (+), ale jak ściemniam na mikserze to wszystkie światła przygasają i zaczynają mrygać. dioda sygnału DMX cały czas mryga.

6

Odp: KRX- 16 DMX połączenie z DPX - 620 dmx

hmmmm to mi śmierdzi błędną polaryzacją lub jakimś programem. Bo masz jedną fazę na urządzeniach??

P.S.
sprawdzałeś rożne kombinacje połączenia wtyczki w sensie zamiast ekranu plus itp?? może chińczyki coś źle polutowały??

7

Odp: KRX- 16 DMX połączenie z DPX - 620 dmx

w końcu udało mi się uruchomić sprzęt. typO dzięki za pomoc! zadziałał dopiero gdy w kablu zostawiłem tylko plus i ekran.

8

Odp: KRX- 16 DMX połączenie z DPX - 620 dmx

Proszę Cie bardzo smile   

heh i tu się potwierdza zasada w naszej branży "nawet jeśli nie powinno tak działać ale jednak działa, zostaw to tak jak jest" tongue