16

Odp: Problem z Eurolite PD-2

A podacie mi jak mam załączyć ten tryb  light to sound, które dip'y mam załączyć ?

17

Odp: Problem z Eurolite PD-2

W instrukcji masz tabelkę z programami, musi to być któryś z "internal mode" wysil się trochę! I tak się dziwię, że wielkoduszny kajmar podał ci link do instrukcji, www.google.pl i szukaj, nie pytaj nas o to który to internal, bo żaden z nas nie posiada tego cuda skaner pd2. Próbuj. Powodzenia.

18

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Dziś rano załączyłem skaner i lustro obracało się do dźwięku, ale jak załączyłem wieczorem to znowu było tak jak wczoraj.

Ostatnio edytowany przez Rejkoks16 (2013-09-28 18:20:32)

19

Odp: Problem z Eurolite PD-2

To trzeba było nie wyłączać. Pewnie ci się wydawało, albo silniczek się przycinał tongue

20

Odp: Problem z Eurolite PD-2

A to dlaczega jak wyłączyłem muzyke to się nie obracało, a jak włączyłem to się obracało, albo jak klasnąłem.

21

Odp: Problem z Eurolite PD-2

To tak w to uwierzę, ale sinik działa tylko w formie on/off. Ale nie możesz sterować prędkością.Przeanalizuj instrukcje to się dowiesz czemu tak jest, oraz czemu raz działa, raz nie.

22

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Tylko, że ja nie znam dobrze angielskiego lub niemieckiego, a tłumacz mi to dziwnie przetłumaczy.

23

Odp: Problem z Eurolite PD-2

I mógłby mi ktoś pomóc ?  big_smile

Ostatnio edytowany przez Rejkoks16 (2013-09-30 16:15:32)

24

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Dobra. Wszedłem sobie na tłumacz i z małymi problemami przeanalizowałem całą instrukcję i dalej nie wiem czemu mi to tak dziwnie działa.

25

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Zawsze tak było? Może da się go oddać na gwarancji, być może jakieś styki nie ... Stykają.

26

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Problem polega na tym, że nikt poza Tobą nie miał fizycznie styczności z tym konkretnym urządzeniem, więc jeśli zrobiłeś wszystko wedle instrukcji i nadal nie działa, to albo serwis, albo kupno nowego urządzenia. Prawdopodobnie nikt nie przekaże Ci więcej żadnych użytecznych informacji. Może skontaktuj się ze sklepem w którym kupowałeś, może oni będą Ci w stanie udzielić jakichś konkretnych wskazówek.

27

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Panowie-26 postów na tak postawione pytanie na tym forum to do tej pory rekord.Dorzucę 27.Do Rejkoksa-ustaw dipy na jakikolwiek mode z tabelki. Nie włączaj dipa nr 10.  Ustaw czułość mikrofonu w połowie zakresu potencjometru.  4. Włącz skaner. Pozdrawiam.

28

Odp: Problem z Eurolite PD-2

Do andrzejK'a : gdy ustawiam czułość to się kręci cały czas, a nie na dźwięk (nawet jak jest cisza).