Temat: oświetlenie wnętrz

Witam. tylko proszę o wyrozumiałość, jestem na tym forum przypadkiem ale szukam pewnej pomocy. Nie wiem czy dobrze trafiłem ale interesuje się ostatnio tematem związanym z dekoracją światłem np. sali weselnej. Jest sporo firm które świadczą usługi w tym zakresie, efekt jest rewelacyjny. W związku z tym że jestem osoba młodą, poszukującą jakiegos sposobu na zarabianie pieniędzy postanowiłem spróbować w tym biznesie. Moje pytanie brzmi, gdzie mógłbym otrzymać jakieś porady dotyczące zakupu sprzętu oraz czy znacie jakieś sklepy.

2

Odp: oświetlenie wnętrz

www.allegro.pl, www.google.pl, www.thomann.de, www.użyjgłowyiposzukajnaforumzanimzapytasz.sarkazm.pl  smile. A jeżeli chodzi o porady, to poszukać na forum tematów typu: jaki sprzęt na dyskoteki, tam powinno być napisane gdzie i jak nie kupować, a jeżeli chcesz konkretnych odpowiedzi na twoje pytania: elektroda.pl forum, panowie za parę punkcików i znacznik "pomógł" opiszą Ci dokładnie wszystko na ten temat. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-09-17 07:59:45)

3

Odp: oświetlenie wnętrz

Jak się na tym w ogóle nie znasz, to odpuść sobie zakładanie biznesu. Zaszkodzisz sobie i rynkowi. smile

4

Odp: oświetlenie wnętrz

Ale chcesz się tym zająć bo...?
... rano po weselu stwierdziłeś że to fajny biznes?

zatrudnij się u kogoś to zobaczysz co i jak. Poduczysz się i zobaczysz czy ci to e ogólne odpowiada no to ciężka praca

5

Odp: oświetlenie wnętrz

Szukasz sposobu na zarabianie - z góry mówię, że na tym bardzo długo nie zarobisz. Zaczynając od zera, masz przed sobą ogromne inwestycje, dobry efekt wymaga dużej ilości dobrego sprzętu, a to kosztuje. Równocześnie z Twoimi początkami pracuje konkurencja, która sprzęt już ma, i już na nim zarabia, przez co może sobie pozwolić na dalsze inwestycje czy wymianę na lepsze światła, a Ty jesteś daleko w tyle, przez co o dużej ilości poważnych zleceń nie ma co myśleć - to już robią inni, chyba, że wypełnisz jakąś lukę w rynku, ale tam również niewiele zarobisz. Nazywanie tego biznesem nie mając pojęcia na czym polega robota i z czym się wiąże, jest błędem. Nie wiem jak w Twoim rejonie, ale u mnie rzadko kiedy organizując wesele, ktoś dodatkowo zamawia oświetlenie sali, bo zazwyczaj orkiestra/dj ma tego trochę ze sobą, ilość określił bym - wystarczającą, z reguły więcej nie potrzeba. Chyba, że trafi się coś naprawdę dużego, ale odsyłam wtedy na początek postu - to robią duże firmy.

6

Odp: oświetlenie wnętrz

Ja polecam dobre i sprawdzone oświetlenie led. Ceny nie są jakoś wygórowane, a jakość jest naprawdę dobra, może znajdziesz coś dla siebie smile

7

Odp: oświetlenie wnętrz

Ja polecam dobre i sprawdzone oświetlenie led. Ceny nie są jakoś wygórowane, a jakość jest naprawdę dobra, może znajdziesz coś dla siebie


Ja polecam dobre i sprawdzone jebnięcie się w głowę. Ceny nie są jakoś wygórowane, powiem więcej- jest to bezpłatne, a efekty naprawdę dobre. Może znajdziesz wtedy siebię.

8

Odp: oświetlenie wnętrz

P.S. Odpowiedz nie miała na celu obrazy nikogo, chociaż może trochę. Stop spamowaniu o żyrandolach.

9

Odp: oświetlenie wnętrz

a wracając do pytania z pierwszego postu do dekoracji sali nie wystarczy sprzęt, trzeba mieć pojęcie co podświetlić jaki i czym bo zapalenie para LED pod stołem pary młodej to trochę mało no chyba że myślisz o weselu w "remizie" i chcesz światłem zamaskować plamy na ścianach po oleju tongue nie chce się czepiać ale muszę się zgodzić z przedmówcami jeśli chcesz zacząć to OK na pewno znajdziesz na początek małe imprezki za małe pieniądze ale najpierw nauka nauka i nauka bez znajomości sprzętu konfiguracji nie dasz sobie rady

10

Odp: oświetlenie wnętrz

Wydaje mi się że ten sam post też jest na innym forum smile i tam znajdziesz informacje na swoją kieszeń aby cokolwiek robić.
Na tym forum są zawodowcy gdzie oświetlenie sali to jest tz piard w mąkę a jesli coś się robi to nie jest dzieło przypadku, a każde pomieszczenie jest inne i podchodzi się indywidualnie , a i budżety mają znaczenie.
W twoim przypadku będziesz miał jeden zestaw gdzie będziesz miał do wykorzystania ograniczoną liczbę sprzętu.

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl