1

Temat: Komputer All In One

Witam

Poszukuję komputera typu all-in-one z dotykiem jako komputer do winga i chciałem zapytać na forum, czy ktoś miał styczność z marką MSI ?

Jakie wrażenia i czy dotyk daje radę ?

Czy znacie jakieś inne modele innych marek godne polecenia ?

Cena to około 2,5-3 kPLN.

Dzięki z góry

2

Odp: Komputer All In One

witam od jakiegoś czasu w firmie mam  MSI pod pc wingiem chamsysa i jest ok nie narzekam, trzeba tylko pilnować blokowania stołu jak się odchodzi żeby mucha albo inny robal czegoś nie nawciskał smile

3

Odp: Komputer All In One

Mogę Ci bardzo tanio załatwić dell'a all in one z serii optiplex (nowy- od producenta) - mam, używam, chwale sobie smile (używam do miniwinga)

4

Odp: Komputer All In One

Ponad dwa miesiące temu kupiłem Mediona, konkretnie ten model http://allegro.pl/all-in-one-22-t4500-h … 07667.html
Nówka jest w granicach 1200-1700 zł rozbieżność ceny jest strasznie duża.

Używam go pod Titan One. Sprawuje się całkiem nieźle. Największym jego minusem jest kiepski RAM, po zwiększeniu do 8GB bardzo fajnie i sprawnie chodzi. Dotyk ma bardzo czuły, czasami zbłąkana mucha potrafi wyzwolić klawisz flash smile Można jeszcze się przyczepić do tego że jest głośny jak na komputer stacjonarny ale czy rentalu nie powinno to nikomu przeszkadzać.

Plusem jest procesor 2x2,3 GHz.

Jednak przy kombinowaniu z MA 3D przy ilości głów większej niż 20 grafika siada.
Do MA i 3D nie polecam, jednak to prostszych programów, które nie pożerają tyle grafiki jest idealny i w miarę przyzwoitej cenie smile


Odnośnie tego winga ostatnio w jednej z warszawskich firm widziałem całkiem fajne rozwiązanie z wingiem MA. Mianowicie w case wbudowany  był wing razem z dodatkowym polem hebli, z przodu całkiem zgrabnie zostały umieszczone w sklejce 3 monitory dotykowe chyba ELO. W środku obudowy wsadzony był mały PC ale dosyć porządnie wyposażony. Wszystko bardzo sprawnie chodziło i fajnie wyglądało.
Sygnał VGA z PC rozszyty był poprzez Matrox TripleHead2Go Digital Edition

5

Odp: Komputer All In One

Poszukuję all-in-one do zestawu z command wingiem MA Lighting - stąd moje kolejne pytanie...
Większość sprzętów posiada zintegrowaną kartę Intell HD Graphics. Czy ktoś testował Grand Ma 2 na takiej zintegrowanej grafice ? MA odradza zintegrowaną grafikę... Podkreślam, że chodzi o Grand Ma 2, z chamsysem, to wiem że na byle czym można.

6

Odp: Komputer All In One

Ja odnalazłem na kilku kompach z zintegrowanym kartami i jakoś sobie to działało... Ja chcesz po powrocie z wakacji podam konkretne modele ;-)

7

Odp: Komputer All In One

Na Shuttle X50V2 nie działa ...

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

8

Odp: Komputer All In One

Wybór padł na MSI Wind Top AE2081G. tylko trzeba pamiętać żeby przełączyć grafikę z zintegrowanej Intel HD na GeForce'a i wtedy GrandMa OnPC 2 działa.