16

Odp: Propozycja stworzenia nowego regulaminu i trzymania się jego zasad

Michał napisał/a:

Czyli co? Infomusic będzie umiesczać testy na łamach forum?


Nie. Testy są indywidualną własnością portalu. Stanowią produkt nabyty od testera. Jakiekolwiek ich kopiowanie jest niedozwolone. Tak jak utwór. Newsy dotyczące sprzętu to co innego, ponieważ są to informacje dostarczone od producenta, które z zasady mają docierać wszędzie najczęściej w niezmienionej formie. Bez różnicy więc czy będzie to na forum czy na innych portalach.

Poza tym proszę nie być cynicznym. Regulamin nie ma być tylko formą utrudnienia nam obecności, ale ma być dla wszystkich. Więc trochę to nie w porządku, że tak się nas szantażuje... "Czyli co? Testy będą wrzucane na forum...?" smile Dajmy spokój. Podkreślam. Moim celem nie jest burzenie harmonii tego forum. Proszę dać zasady, a będę się ich trzymał. Tak jak robiłem to dotychczas.

Na youtube znalazłem lepsze testy urządzeń niż na tym infomusic.
A reklama którą realizujesz na tym forum wygląda podobnie do elektrody.pl Może tam się wybierzesz

Nasze testy robi profesjonalny oświetleniowiec. Ja z nim ni dyskutuję. Ala tak jak pisałem wyżej. Jesli uważasz, że potrafisz zrobić to lepiej, albo znasz kogoś kto zrobi to lepiej, to proszę zgłoś się do nas do redakcji. smile

Ostatnio edytowany przez infomusic (2013-08-20 14:04:22)

17

Odp: Propozycja stworzenia nowego regulaminu i trzymania się jego zasad

Ja nie mam jakiejś opinii co do obecności testów, ale chyba można czegoś od nich wymagać.
Przypomnę moje spostrzeżenie:
http://www.forum-oswietlenia.pl/viewtop … 655#p18655

18

Odp: Propozycja stworzenia nowego regulaminu i trzymania się jego zasad

infomusic napisał/a:

Poza tym proszę nie być cynicznym. Regulamin nie ma być tylko formą utrudnienia nam obecności, ale ma być dla wszystkich. Więc trochę to nie w porządku, że tak się nas szantażuje... "Czyli co? Testy będą wrzucane na forum...?" smile Dajmy spokój. Podkreślam. Moim celem nie jest burzenie harmonii tego forum. Proszę dać zasady, a będę się ich trzymał. Tak jak robiłem to dotychczas.

Jeżeli w ten sposób podchodzisz do sprawy to zmień nazwę profilu na imię albo coś w tym stylu, bo adres internetowej strony nie wygląda dobrze i będzie budził kontrowersje.

19

Odp: Propozycja stworzenia nowego regulaminu i trzymania się jego zasad

infomusic
Zaproponowałem Ci zamieszczanie testów na naszym forum - według mnie pomogło by propagować treści w nich zawarte. Nie chcesz, Twój wybór. Nie możesz jednak liczyć że z takim podejściem będziesz traktowany jak użytkownik, a nie jak nachalny sprzedawca skarpet.

Nikt nie usuwa Twoich postów, będących w całości reklamą Waszych testów/reklam. Za taką przychylność należy się słowo "dziękuję" a nie robienie awantury.

Zmień stopkę i avathar na mniej nachalne, wykonuj swoja pracę rzetelnie, przestań robić z siebie ofiarę spisku i tyle.

Chyba bardziej wprost już się nie da.

Pozdrawiam.

Michał Bystrzycki
--------------------

20

Odp: Propozycja stworzenia nowego regulaminu i trzymania się jego zasad

Ja pewien czas temu wymyśliłem opcję testowania sprzętu od strony realizatora a co jeszcze najlepiej aby porównywać dwa podobne produkty różnych firm. 
Chwilo brak czasu i samozaparcia aby ruszyć temat.

Generalnie moja wizja co do wrzucania linków które mają podtekst reklamowy np sklepu jest słabe..  już parę razy były tu reklamy żarówek E14 czy GU10 tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

21

Odp: Propozycja stworzenia nowego regulaminu i trzymania się jego zasad

Generalnie moja wizja co do wrzucania linków które mają podtekst reklamowy np sklepu jest słabe

Tylko o jakim sklepie Ty mówisz...? Nasz portal to serwis informacyjny, w którym informujemy o najświeższych produktach i wydarzeniach z branży. Ja nic nie sprzedaję. Mam wrażenie, że większość osób stąd zupełnie nie wie czym się zajmujemy i dlatego toczy taką pianę z ust. smile Na tym forum wielokrotnie sklepy czy firmy wrzucały swoje reklamówki, ale nikt nigdy się o to nie przyczepił. Nikt.


Nikt nie usuwa Twoich postów, będących w całości reklamą Waszych testów/reklam. Za taką przychylność należy się słowo "dziękuję" a nie robienie awantury.

No tak nikt nie usuwa postów... zamyka po prostu cały temat wink Więc dziękuję za nie usuwanie moich postów! Ale nie dziękuję za zamykanie tematów.

Tak banalny fakt, do którego niektórzy się przyczepili został zmieniony. Macie mniej nachalną sygnaturkę i mniej nachalny avatar. Lepiej? Czy może trzeba do kasy wrzucić 200 zł tak jak ktoś tam proponował...? Żal. I co teraz? Teraz już moje tematy nie będą zamykane...? To był powód...? Wygrały Wasze obawy przed niewiedzą.

Ostatnio edytowany przez infomusic (2013-08-21 10:27:44)

22

Odp: Propozycja stworzenia nowego regulaminu i trzymania się jego zasad

Boże na chwile Was zostawić panowie i walka na noże big_smile
Generalnie ja osobiście jestem za weryfikacją użytkowników i usuwaniem jedno postowców.
Po drugie stworzyłbym dział z reklamami a każda pojawiająca się nie w danym dziale była by przenoszona i tyle.
Ogólnie to pamiętam te piękne czasy gdy było nas na forum 300 osób i pojawiał się jeden post na miesiąc a drugi miesiąc czekało się na odpowiedź big_smile

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

23

Odp: Propozycja stworzenia nowego regulaminu i trzymania się jego zasad

a rozmowy były na temat i rzeczowe.....

24

Odp: Propozycja stworzenia nowego regulaminu i trzymania się jego zasad

kajmar888 napisał/a:

a rozmowy były na temat i rzeczowe.....

To prawda...heee ja wtedy dopiero zaczynałem świecić big_smile

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png