Temat: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

Jaką deskę polecacie w kwocie do 5000zł? Mowa o używanym urządzeniu bo nówki sensownej chyba nie ma. Chamsys Pc Wing odpada. Chce fabryczny kompletny sterownik. Do obsługi powiedzmy: 12 głów, 8 x ledbarów FL-672, 18x Parów ledowych, 6x Sunstripów, 12 kanałów Dimmera, 4x strobo, dymiarka. Zależy mi na ciekawych efektach na ledbarach i parach, więc przyda się dobry generator efektów. Preferuje raczej świecenie "w biegu" na podstawie przygotowanych presetów a nie odpalanie kompletnych scen. Chciałbym aby stół był w minimalnym stopniu riderowy. Tak aby przyjezdny świetlik nawet pogrymasił ale kojarzył deskę (w tej chwili proponuje Pulsara big_smile). Z tego co się zorientowałem to w zasięgu mógłby być SGM Pilot 3000 i Avolites Azure. Azure ma dużo playbacków i chyba podobną logikę działania do Pearla ,więc obcy świetlik powinien go obsłużyć. Z drugiej strony mam wrażenie, że Pilot trochę nowocześniejsza konstrukcja. Jak wygląda szybkość programowania stołu włącznie z patchowaniem?Na którym stole zrobimy to szybciej? Który lepiej się sprawuję jeśli chodzi o wożenie po klubach z tym samym show?Mam na myśli, podmianę urządzeń. Czy do obsługi Azurea niezbędny jest monitor czy jest on tylko pomocny?Na którym stole w szybszy sposób wygeneruje ciekawe efekty na ledbarach? Jeśli macie inne pomysły na sterownik, proszę o sugestię. Jeśli ktoś się chce pozbyć w najbliższym czasie któregoś, też proszę o info.

Ostatnio edytowany przez elvisking (2013-07-14 18:43:36)

2

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

Uważam że powinieneś jeszcze raz zastanowić się nad przystawką do komputera typu Jands Vista M1 lub  Chamsys Pc Wing
Ale to już moja osobista opinia :]

3

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

stolik (nie wing) w tej cenie z tymi wymaganiami - to się nie uda (IMO)

4

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

Ekran będzie wmontowany w case. Artmajester, które wymagania są tak wygórowane? Pilota za 5000-6000 się spokojnie wyrwie, trudniej będzie mi znaleźć Azura, chociaż widziałem w archiwum allegro, że zdarzały się egzemplarze po około 6000zł. Avo przemawia do mnie ilością playbacków i przycisków programowania. Za pomocą dyskietki transferuję się do stołu biblioteki na stałe?czy za każdym razem kiedy potrzebuje np. biblioteki Mac aura to muszę jej używać?

Ktoś pracował na Jands Hog500? Jak się ma porównaniu z tymi dwoma? Co potrafi?

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

dopisz jedynke przed tym 5K smile

6

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

Gdybym miał zaczarowany ołówek dopisał bym nawet 5. Oświetlenie w firmie jest raczej drugorzędne a na Pulsarze czy o zgrozo Elation Pro Operator sterowanie nawet ledami jest po prostu uciążliwe. Budżet jaki określiłem jest maksymalnym.

Ostatnio edytowany przez elvisking (2013-07-15 11:02:41)

7

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

elvisking napisał/a:

które wymagania są tak wygórowane?

elvisking napisał/a:

przyda się dobry generator efektów. Preferuje raczej świecenie "w biegu" na podstawie przygotowanych presetów a nie odpalanie kompletnych scen. Chciałbym aby stół był w minimalnym stopniu riderowy.

8

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

Azure shadow jest do pogonienia smile z kejsem i monitorem big_smile

9

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

Spin, wyslalem Ci maila z pytaniem o szczegoly. Daj znac na maila lub priva. Moze sie dogadamy smile

10

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

Widzę że zapomniałeś numer telefonu do kolegi smile

11

Odp: Jaka deska do 5k zł? Pilot 3000 vs Azure?

Wybacz przyjacielu. smile