1

Temat: Pomoc wyborze

Witam panowie jestem w posiadaniu dwóch głów showtec phantom 250 spot   i 6 sztuk led barów showtec myślę czy do kupić jednego showteca phantom 250 spot czy kupić dwa wash martin mac 300 proszę o podpowiedz lub macie jakieś inne rozwiązanie małe imprezy plenerowe robię

Odp: Pomoc wyborze

smile Zmien wgl na martiny smile bo z shoteckiem bedziesz mial problemy jak Ci się gwarancja skonczy i bedziesz musial do holandii wysylac na serwis

3

Odp: Pomoc wyborze

A myślałeś o Robe LEDBeam 100? Jest to może trochę większy koszt, ale świetnie sprawdzają się w małych miejscach, gdzie lepszy efekt da więcej mniejszych jednostek niż parę większych smile Potocznie zwana "setka" standardowo ma 7 stopni (to w końcu beam ;p), ale możemy szybko zamienić ją w małego Washa, dzięki filtrom dyfuzyjnym, które dają nam 25 lub 45 stopni smile http://www.robe.cz/typo3temp/pics/4ce2b691b9.png

4

Odp: Pomoc wyborze

Dostęp do serwisu sprawia że z dwóch wymienionych opcji to lepiej MAC 300.

Gdyby wiadomo było jaki to budżet, to może dałoby się wskazać kilka alternatyw na LED-ach.
Oczywiście zalecam MAC Aura, bo niezależne podświetlanie soczewki daje wiele możliwości (również w dzień) i świetnie wygląda w kontrze.
Jeśli budżet nie pozwala na tyle, to są też oryginalne MAC 101. Są też konstrukcje od GLP i Chauvet (taki Legend 412 jest całkiem uroczy).

5

Odp: Pomoc wyborze

no to jeszcze niech wypowie się ktoś z TEATRU i ELWO ... będzie komplet reklamowy smile

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

6

Odp: Pomoc wyborze

Witam budżet skromny bo 3000zł myślałem rowniez o 4 wash 18x3w http://allegro.pl/led-glowica-mini-wash … 77635.html  ale czy to wgl się nadaje na scenę

7

Odp: Pomoc wyborze

A może ktoś miał styczność jak świecą te martiny mac 300 wash do moich showtec i czy brak zoom w 300 to juz zabytek

8

Odp: Pomoc wyborze

Hehe wink No taki ruchomy par 36 ledowy. W porównaniu do martinów 300, to taka podstawka pod papier. Ja bym to sklasyfikował do grupy gadżetów. No ale oczywiście znajdzie się ktoś, kto powie, że ma te głowy i są iście zajebiste,j bo są, bo tak, bo moje. Zapewne nadrabiają szybkością, można by uzyskać fajne efekty, gdyby ich było więcej, tak 4-5 na metr w linii. smile, ale mogę Ci obiecać, że w riderach nigdy ich nie znajdziesz, chyba, że do oświetlenia namiotu na froncie. Później będziesz miał problemy ze sprzedażą, gdyby firma się rozwinęła, jeżeli się rozwijasz, to zmieniasz sprzęt na coraz lepszy, dlatego dobrze kupić coś dobrego (a w mniejszej ilości), by przy wymianie na tym nie stracić.

9

Odp: Pomoc wyborze

Na 300 robię co tydzień, mimo, że nie są szybkie, to klasyka daje rade, nie wymagają ciągłego serwisu, a większość jesteś w stanie naprawić sam (często nie wkładając w to kasy) Oj, zoom, zawsze możesz prowizorycznie pokombinować z schutterem i focusem smile

10

Odp: Pomoc wyborze

to przy takim oświetleniu 2x showtec phanotm 250 spot 2x martin mac 300 wash i led barów  da to rade na scenie 8x6 masz jakies filmiki tych 300 macow jak to świeci

11

Odp: Pomoc wyborze

MateuszJ napisał/a:

Oj, zoom, zawsze możesz prowizorycznie pokombinować z schutterem i focusem smile

Raczej frostem nie focusem.... Na 7 kanale jest frost.
Co do 300setek jak są w dobrym stanie to zaświecą rewelacyjnie w zestawie mac 250 entour jak mica 500/550 a ostatnio zabiły robe 700at.

12

Odp: Pomoc wyborze

Oj słówek się czepiasz wink

13

Odp: Pomoc wyborze

Moim zdaniem zależy co świecisz i co oczekujesz od światła... Jak robisz jakieś większe sztuki to wziął bym Mac-a 300 ale jak robisz tak jak ja jakieś mniejsze sztuki na scenie 8x6 albo jakieś małe plenery to możesz nawet coś tańszego kupić...

Też się baliśmy do domu kultury kupić tańsze głowy i póki co jestem zadowolony z Showtec-a Indigo Beam MK II - Zrobiły mnóstwo imprez i działają zawodowo są ledowe ale moc i tak mają zaskakującą. (Dla mnie dwa minusy to tarcza kolorów i uchwyty na śrubę imbusową)
Również posiadam XEOS PixelWash MH i też mówią że niby szajs - a od 2-3 lat działają bez zarzutu.

Jak trafisz na dobrą serie urządzeń tańszych to naprawdę nawet showtec potrafi miło zaskakiwać i bardzo dobrze świecić - Ale jak masz możliwość taniej wyrwać polecam również Mac 300.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Toldi (2013-07-11 11:14:00)

14

Odp: Pomoc wyborze

panowie znalazłem jeszcze głowy  robe 15o xt co wy na t wziął bym tego 3 lub 4 sztuki

15

Odp: Pomoc wyborze

Jedna kapela weselna miała te głowy i stwierdzam że jak na wielkość nie są złe ale jakoś mnie nie przekonały - jak dla mnie mają sztuczne światło i nie raz jak by im mocy brakowało... Ja osobiście wybrałbym Mac 300 chyba że chcesz spoty to Mac 250

Ostatnio edytowany przez Toldi (2013-07-12 09:04:17)