Temat: Gwarancja Chamsys

Witam, czy ktoś z was wie na jaki okres czasu ChamSys udziela gwarancji? Tak, byłem na stronie producenta, niczego nie znalazłem...

2

Odp: Gwarancja Chamsys

Proponuje napisać do dystrybutora (PS Teatr), tam uzyskasz najpewniejszą odpowiedź na nurtujące Cię pytanie wink

3

Odp: Gwarancja Chamsys

Potrzebuję wiedzieć dziś, a teatr do 16:00 pracuje.. już na to wpadłem wcześniej wink

4

Odp: Gwarancja Chamsys

najprawdopodobniej
12 m-cy

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

5

Odp: Gwarancja Chamsys

Na pewno 2 lata wink
Gwarancja na produkty Chamsys jest na 2 lata.

6

Odp: Gwarancja Chamsys

A fcale że nie smile bo 12 mc, ponieważ jest to sprzęt specjalistyczny smile już się dowiedziałem smile

7

Odp: Gwarancja Chamsys

Skoro wiesz lepiej...to się nie ftroncam

8

Odp: Gwarancja Chamsys

Witam, mam pytanie, czy mieliście kiedyś problemy z flash buttonami, konkretnie- n coś je mechaniczne przetrzymuje w obudowie, tzn. Nie odskakują odrazu po nacisnieciu, jak gdyby ktoś na
pchał w szczeliny plasteliny. Tylko niektóre (1,2, 5, 8) przyciski mają ten problem, ale utrudnia to bardzo świecenie (wiecie o co chodzi) sama nazwa tego przycisku oznajmia jego funkcje, niestety w moim miniwingu sa z tym problemy. Uprzedzam rady:
Tak, rozebrałem go, oczyściłem, dało to efekt ale na chwile (właśnie! jeżeli podczas świecenia dmuchnę w te przyciski, to na kilka minut odzyskują sprawność, tak jak przy rozebraniu i przeczyszczeniu),ale nie zamierzam co 2 minuty pochylac się nad nim i robić usta-usta z chamsysem. Jest sens oddawać do serwisu na gwarancji ?

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-08-05 09:23:37)

9

Odp: Gwarancja Chamsys

Może są za ciasno (nie ma zbyt duzo miejsca miedzy nimi) odrobina kurzu, pyłu blokuje juz przyciski.
Miałem ten sam problem kiedys z nowym avo - przyczyna to farba na ścianach bocznych przy przyciskach. Po kilku tyg użytkowania było juz ok

10

Odp: Gwarancja Chamsys

Skoro już go rozebrałeś to jak chcesz oddać na gwarancji?

11

Odp: Gwarancja Chamsys

Przez rozebranie miałem na myśli zdjęcie wierzchniej obudowy, co nie narusza warunków gwarancji.