Temat: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

Świetlicy....które dimmery (regulatory) są najlepsze, bezawaryjne i bezkonkurencyjne? MA? Electron? Agat? ETC? Avolites? Proszę Was o rzetelne opinie i spostrzeżenia dot. poszczególnych urządzeń.

2

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

W LTT praktycznie nie istnieje serwisowanie dimmerów z MA Lighting. Jeszcze nigdy żaden nie został zgłoszony do reklamacji. Tyle słyszałem przypadkiem bez pytania o cokolwiek. Jak nie zapomnę to spytam się o inne dimmery.

3

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

Agat RP 2500 to się nazywa... według mnie.

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

ja mysle ze jakość i cena AGATA wali wszystko na kolana...nawet w trancolor maja agaty tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

5

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

Agat daje radę.
Jeśli brać pod uwagę stosunek ceny do awaryjności, to.. to nie widzę konkurencji.

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)

6

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

ja tez jestem za Agatami , w sumie to nigdy wielkiego problemu z nimi nie mielismy , pozatym szybkie adresowanie , dziwie sie ze np pary ledowe i inne urzadzenia na dip-ach nie podpatrzylu tego patentu , Firma powinna wyjsc na swiatowy rynek smile

7

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

krzyzak napisał/a:

nawet w trancolor maja agaty tongue

I dokupili dimmery MA tongue

8

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

A co myślicie o etc i electronach?
osobiście pracuje właśnie na elektronach i nie mam z nimi żadnych problemów z tym, że 12 kanałowy jest w pełni cyfrowy i jakakolwiek wpadka ze stołem powoduje totalny brak kontroli nad dimerami

9

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

wiec odpowiedz juz znasz... na temat elektronow...
zbytnio nie polecam STAGERA brumią

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

10

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

kajmar888 napisał/a:

osobiście pracuje właśnie na elektronach i nie mam z nimi żadnych problemów z tym, że 12 kanałowy jest w pełni cyfrowy i jakakolwiek wpadka ze stołem powoduje totalny brak kontroli nad dimerami

I tu się mulisz w menu masz funkcje że możesz każdy kanał z ręki włączyć albo wszystkie na raz. Nawet możesz gotowe 12 chaserów włączyć.

My w firmie mamy też elektrony i powiem ze się dobrze sprawują, chociaż raz mieliśmy taki numer że zaczeło padać i pokolej paliły się fazy w dimerze czyli po 4 kanały padały, jak się puźniej okazało jak go rozkręciliśmy to padły czy bezpieczniki które zabezpieczały elektronikę i każdy co padał to wyłączał jedną fazę. Dokońca nie wiemy czego była wina no ale było ładne połączenie bo deszcz, agregat i stare fresnele z przodu które przyjmowały wodę jak wiadro.

Elektrony brumią ale nie w akustyce tylko jako samo użądzenie, agaty też nie są lepsze też lubią brumic, chociaż te najnowsze tak bardzo cichutko, bo czasami jak się na jakiegoś starego trafi to stacja trafo nie brumi tak głośno  jak stary agat.

11

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

Dawid napisał/a:

I tu się mulisz

: )

Michał Bystrzycki
--------------------

12

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

Trochę mnie zmuliło:p
a mógłbyś podać mi nazwę tej f. w menu?
z góry dzienks

13

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

Funkcja CH.SEŁ i puźniej wybierasz czy all czy każdy kanał osobno to znaczy kazdy kanał jest oznaczony "c" i numer kanału, kropka, i ilość procent.

14

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

Życie jest przewrotne. Miałem wczoraj sztukęi padł mi zasilacz w perle, zatem stanąłem z tym nieszczęsnym electronem w szranki i już znam jego obsługę od początku do końca;) ale dzięki Dawid za pomoc!

15

Odp: KOLEDZY I KOLEżANKI, KTORE DIMMERY Są THE BEST?

Słuchajcie może sprecyzuje, potrzebuje dimmera który w żaden sposób nie będzie siał mi w wizji i dźwięku... u mnie w firmie właśnie na to stawiany jest największy nacisk