Temat: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

na forum jest duzo wiadomosci, ale nikt nie dzieli sie swoimi pogladami odnoscie dymu , jakie stosujecie dymiarki czy hazery ,
ja jestem zadowolony z unique 2 firmy look, najlepiej dwie sztuki , i oczywiscie JEM zr 33 wspomagane wiatrakami z supermarketu smile

2

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

Ja zdecydowanie wole UNIQUE w I wersji... były badziej wydajne...
Ale nie ma to jak MDG wink

AA bym zapomial mamy w firmie 2 szt F100 - są niezniszczalne !!!! po mimo swojego wieku caly czas sa sprawne ... chya High End

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

3

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

a ulubiony płyn??

4

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

JEM Gold ew zwykly

5

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

Ja w firmie mam dwie zadymiarki ROBE FOG 1500 FT, nie można się do nich przyczepić smile ... działają tak jak powinny smile

Raz tylko jedna z nich padła jak ktoś dolał zamiast własciwego płynu,  płynu UV do baniek tongue ( ale cóż wymagać od ludzi pracujących w dyskotekach ;P

Po dłuższym użytkowaniu stwierdzam że ROBE robi beznadziejne zadymiarki - ale cóż człowiek uczy się na błędach

Ostatnio edytowany przez avekamil (2011-01-11 20:48:10)

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

6

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

Natomiast ja odradzam Antaresa, po krótkim użytkowaniu padają pompki. Ten problem mają wszyscy znajomi, którzy używają Antaresów. Ostatnio mamy Zr33 i spisuje się nadzwyczaj dobrze.

7

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

Zr 33 lub nieprodukowana już zr 12 to fajne dymiarki które dużo mogą i jeszcze mnie nigdy nie zawiodły.

8

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

hehe mnie antarii uratowalo i to kilka razy gdy np jem ( nie widzial dmx i byla to kwesia kabla dmx czy bledu w adresie itp !!!!! ) lub wtedy gdy w hazerze przytkala sie rurka i lalo sie z niego jak z dzikiej swinii , wiec czasem warto wziasc antarii na sztuke choc dym z niej wydobywa sie z kazdej strony  smile:)

9

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

Tia po wymianie pompki Antarii też chodzi bezawaryjnie prawie 2 lata, a czasem to dostaje tyłek. Jeżeli ktoś jest majsterkowiczem albo ma takiego znajomego to no problem. Ale zawsze to niepewność co do zachowania się sprzętu na imprezce.
Natomiast mam pytanko co do dymu, który polecilibyście do dymienia w średniej sali gdzie są dość delikatne kotary. Ogólnie nasączone są jakimś środkiem ogniotrwałym i dosłownie rozsypują się w rękach. Wiem, że niektóre dymy mają dość szkodliwy wpływ na taką materię.

10

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

Ja polecam z JEM`a Zr-33 oraz Hazery 24/7. Co do płynów to I-fog, Regular no i oczywiscie MDG.
Niezapominajmy też o wentylatorach

11

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

Jakby co, to dokonała się mała aktualizacja polskiej instrukcji do Glaciator X-Stream

12

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

ZR12-niezniszczalna smile generalnie JEM...zr33, magnum 2000 nie do zajechania. Co do hazerow to w plener fajniejsze unique look, do hoteli zdecydowanie magnum hazer lub 24/7 jedno i to samo smile plyn i-fog. Muzycy nawet narzekajacy bardzo sobie chwala ten plyn. Wiatrak to wiadomo ze najfajniej byloby miec AF1 smile ale czasem trzeba sie wspomagac castorama smile

13

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

koledzy mam w firmie foga i haze'a robe. Czy użycie płynu do ( do foga ) haze'a moze zniszczyć maszynę?

14

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

Dokładnie precyzyjnie jakie maszyny jakie płyny

15

Odp: Wszystko co zwiazane jest z dymami ,

fog 1550 ft i faze 1000 ft. ale z tego co wyczytałem to do faze'a leje się płynu do foga