Temat: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

Witam. Czy możecie się wypowiedzieć na temat tych urządzeń??
Planujemy zakup 12 szt.

http://www.scena4you.pl/ruchome-glowy/2 … harpy.html

2

Odp: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

Shit

3

Odp: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

A możesz coś więcej powiedzieć?

4

Odp: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

Jak nie robicie riderów i wykorzystujecie ja sami do własnych produkcji - bez wymagań - to w zupełności wystarczy - chyba ze się wysypie po 1,2 lub 10 sztuce. Sami wtedy dojdziecie do wniosku że to był błąd.

Jak macie zamiar robić ridery to minimum - american dj "coś tam"  beam 5r - gdzie i tak 3/4 będzie kręcić nosem ale nadal jest to lampa mniej awaryjna jak to coś zbudowane na bazie ryżu z twojego pierwszego wpisu...

Ostatnio edytowany przez vandj (2013-04-06 10:38:05)

5

Odp: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

To co mówi vandj- Vizi beam 5r ADJ jest mniej awaryjna, bardziej zbliżona do sharpy.

6

Odp: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

A co się najcześciej psuje?
Może jakieś inne opinie ?

7

Odp: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

marian433 napisał/a:

A co się najcześciej psuje?
Może jakieś inne opinie ?


Zależy na co trafisz. Nie ma reguły. Lepiej kupić używane CP Alpha Beam 300 ?  Może nie sa tanie ale świecą i serwis nie jest skomplikowany.

8

Odp: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

A co powiecie na temat barwy swiatła w tym urządzeniu?

9

Odp: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

Witam
Mamy 6 sztuk beam i 6 sztuk wash-y 36x10Wzoom kupiliśmy je w październiku, w jednym beam mieliśmy problem z zasilaczem, wysłaliśmy głowę za dwa dni gość przesłał nam naprawioną. Przed zakupem gość zawiózł nas do dużej firmy i porównywaliśmy z oryginalnym sharpy głowa jest wolniejsza, moc podobna, gobosy, funkcje jak w oryginale . Jak dla nas to nie jest shit tylko głowa którą można zarobiać pieniądze.

10

Odp: PG LED ruchoma głowa SHARPY BEAM R5

ciekaw jestem kto z Was ma te urządzenia bo ja mam i mogę wam pokazać filmik porównania z sharpy i naprawdę w porównaniu do kosztu jaki trzeba zapłacić to urządzenie wypada rewelacyjnie mam filmiki jak i zdjęcia urządzenie tylko nieznacznie słabiej świeci od oryginału 
mam ich 4 sztuki i chodzą regularnie od 5 miesięcy  wszystko działa i jest ok  a opinie negatywne to najczęściej brak znajomości tych urządzeń   polecam pojechać do dystrybutora i obejrzeć na własne oczy co i  nawet w necie jest gdzieś filmik z gali boksu gdzie widziałem 8 szt