Temat: Firmy "oświetleniowe" w Warszawie.

Witam.

Możecie polecić jakieś "rozwojowe" firmy zajmujące się obsługą imprez pod kątem światła z Warszawy? Mam zerowe doświadczenie, szukam pracy, w której mógłbym je zdobyć, ale z czasem fajnie byłoby być docenionym i zamiast wykonywać ciągle proste komendy- podnieś, podaj- iść jakąś tam ścieżką awansu. Dlatego napisałem "rozwojowe". Jak już nadmieniłem moje doświadczenie jest zerowe czyli nie jest zagadką to, że moje CV pod kątem takiego pracodawcy jest marne, mam pełen łeb pomysłów i wyobrażeń, ale to raczej nikogo nie przekona. Widziałem kursy w Pruszkowie z obsługi Avolites i podstawy oświetlenia filmowego/telewizyjnego - Light School. Warto coś takiego ukończyć?

Ostatnio edytowany przez gregorrro (2013-03-26 01:04:13)

2

Odp: Firmy "oświetleniowe" w Warszawie.

Na początek warto było by pojechać z jakąś firmą na kilka/kilkanaście sztuk zobaczyć czy ta praca w ogóle Ci odpowiada zanim zaczniesz inwestować pieniądze w jakiekolwiek szkolenia.
Swoją drogą sezon się lada moment zaczyna - sporo firm będzie szukało ludzi do pracy, często biorą do pracy z możliwością przyuczenia.
Jak się sprawdzisz przy prostych komendach to pewnie każda firma da Ci pewną możliwość awansu i rozwoju.
Zadzwonić czy napisać maila nie zaszkodzi smile.

3

Odp: Firmy "oświetleniowe" w Warszawie.

Generalnie jak nie masz pojecia o robocie to ja bym na Twoim miejscu narazie raczej zapomnial o konsolecie,czyli szkolenia typu grandMA, Avolites itp bym raczej zostawił w spokoju. Mysle, że szkolenie z podstaw oświetlenia nie zaszkodzi, bo nawet jak nie będziesz pracował w branży to, przynajmniej idąc na koncert będziesz wiedział co i jak, a napewno w pracy znajomość nazewnictwa, podstawowych urzadzeń i przysłowiowe rozróżnianie spotów od washy Ci sie przyda. Nie będziesz totalnym świeżakiem na robocie i Twoja szansa na przerzucenie z grupy"taranty"  do grupy "coś tam kumają" ;-) będzie zdecydowanie większa;-)

Co do rozowojowych firm stacjonujących w Warszawie to ja polecam: Transcolor, TSE, Trias, tam napewno masz możliwość nauczenia się i zawodowego awansu.

4

Odp: Firmy "oświetleniowe" w Warszawie.

Plotka niesie iż w Triasie trwa rekrutacja techników na sezon wink

Ostatnio edytowany przez deadlife (2013-03-26 14:14:42)

5

Odp: Firmy "oświetleniowe" w Warszawie.

Dzięki wielkie za podpowiedzi smile co do kursów to pewnie skocze tylko na te z podstaw oświetlenia- i tak mnie to interesuje więc nawet jak się nie przyda pod kątem zawodowym (oby tak nie było  smile  ) to przynajmniej będę miał coś z życia  big_smile