Temat: [Potrzebuję] Weekend

Witam, "na gwałt" potrzebuję rider zespołu weekend- światło+dźwięk. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-03-25 16:04:56)

2

Odp: [Potrzebuję] Weekend

Takowy w ogóle powstał?

Tam nie ma dużych wymagań, ale:

Telefon kontaktowy do lidera zespołu Radka Liszewskiego STUDIO FOX: 692 229 791
E-mail : radunia122@tlen.pl

Tomasz Jakubowski manager tel: 783 813 590
E-mail : managerweekend@gmail.com

Kwestia, czy robisz plener czy klub.

3

Odp: [Potrzebuję] Weekend

Nie, no, nie jestem taki leniwy- odwiedziłem ich stronę i dzwoniłem, manager nie może gadać, lider już dawno zmienił numer...

4

Odp: [Potrzebuję] Weekend

Zapewne zmienił nr, jak już sam nie był w stanie nigdzie zadzwonić, z powodu tych natrętnych fanek tongue
Ale czemu manager nie może gadać? hmm

5

Odp: [Potrzebuję] Weekend

Menager fankami zajęty

6

Odp: [Potrzebuję] Weekend

w zalaczniku smile

Post's attachments

Weekend_-_rider_techniczny_klub (1).pdf 70.83 kb, 145 downloads since 2013-03-26 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

7

Odp: [Potrzebuję] Weekend

mimax, dziękuję, a na plener masz może?

8

Odp: [Potrzebuję] Weekend

to chyba plener jest, bo kto będzie toi-toia do klubu targał  big_smile

W pobliżu garderoby powinna znajdować się toaleta typu TOI-TOI przeznaczona tylko dla
Artysty.

Ostatnio edytowany przez Tatar (2013-03-26 18:05:23)

9

Odp: [Potrzebuję] Weekend

Kto w Polsce ma nagłośnienie EAV ? Tak, dobrze przepisałem smile

10

Odp: [Potrzebuję] Weekend

gigant  EAW

Ostatnio edytowany przez krzyzak (2013-03-26 20:06:05)

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

11

Odp: [Potrzebuję] Weekend

Krzyzak, wiem że EAW ma w PL Gigant, ale ten kto pisał rider o który chodzi w temacie, chciał "EAV" I tak się zastanawiam... Jak rider ma być poważnie traktowany, skoro zawiera błędy.


Edit: Kot Ali nie zjadł tekstu, ale "4" chyba ma coś z tym wspólnego wink

Ostatnio edytowany przez artis-sound (2013-03-27 06:44:48)

12

Odp: [Potrzebuję] Weekend

MateuszJ napisał/a:

mimax, dziękuję, a na plener masz może?

to raczej jest plener, gdyż jak grali u nas w klubie to przywieźli własnego racka i tylko wpięli się w konsolke smile

Poza tym, jeśli $$ się zgadza to na wszystkim zagrają smile

13

Odp: [Potrzebuję] Weekend

Mnie podoba się końcowy fragment z 1 punktu '... oraz odtwarzacz CD wysokiej klasy'  lol

14

Odp: [Potrzebuję] Weekend

Ale widać, że rider pisał jakiś cieć, który wyczytał na wikipedii co to głowy- cóż za zestaw: 4 głowy, 2 blindersy, dymiarka i PC.... a co jak będzie np. 8 mac300?, to nie zagrają? Nie mówiąc już o dźwięku, w którym piszą, że nie akceptują beringera, a potem dodają, że nie mają własnego hałasa.... no to  co im do tego na czym realizator woli pracować? Wg mnie dla nich by wystarczyło kilka parów ledowych, ew jakieś led bary, parówki na front. Wielki zespół. Przy okazji: EAW (nie EAV) ma także: AGM, CMA i chyba Krupa, ale głowy nie dam.

15

Odp: [Potrzebuję] Weekend

No cóż. Poruszony został mixer Sundcraft, seria SPIRIT. Mixer ten brzmi o niebo lepiej, niż 3/4 mixerów które stoją w klubach, a generalnie głównie tam odbywają się ich koncerty. Wiem, bo na stanie mamy DJM600, DJM800 Pioneera, i używany głównie na małych bankietach/występach wspomniany Soundcraft. Fakt faktem, do np Midasa brakuje mu bardzo wiele, ale jednak można z niego wyciągnąć więcej niż przepuszczając sygnał przez typową maszynkę dla DJ, jak to się często w "Grejfrutach" odbywa. Nie mają realizatorów, a rider powstał jako zlepek informacji wyczytanych w innych riderach, z cyklu: Inni mają, to my też, nie znamy się, ale napiszemy podobnie.

Ale cóż, rider to rider, pół biedy jak się można dogadać.