46

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

po koleji - napisałem soft i wypróbowałem go na urządzeniu dostępnym w handlu, jednak niestety tylko na 4 suwakach i 3 przyciskach, więc chcąc zrobić to co zamierzałem zbudowałem prototyp ( na bazie obudowy Alfy 24 ) na 10 faderkach, a reszta miejsca poszła na guziki i encodery . Dołączając do tego kolejne potencjometry mam kolejne suwaki do obsługi ( można max 20szt. ) i wszystkie obsługują prawidłowo  MA onPC - jednak na codzień na wierzchu wystarczy według mnie 10 faderów i 20 executorów ( czyli wersja ultraLight na przykład )

47

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

10 faderów i 20 executorów + dodatkowe 40 executorow na ekranie daje rade smile

48

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

spokojnie wystarcza - zwłaszcza że strony przełączasz sobie jak chcesz guziczkami na tym wingu więc jak się uprzesz to nie potrzebujesz executorów z ekranu - a poza tym zawsze niewielkim kosztem można se zrobić kolejne 20  ( tylko jak pisałem niestety bez możliwości funkcji Flash - ale pracuję nad tym )

49

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

no to może konkrety - jakby ktoś chciał ( tyle że teraz mam pracowity okres ) to mogę zrobić coś takiego za jakieś 2100 zł - 10 faderów + 20 executorów + 4 encodery + navigate + guziki obsługi takie jak clear, store, ooops, enter, esc, przełączniki stron góra/dół , regulatory czasów , GM , przełączniki ekranów ewentualnie

Koszty są orientacyjne puki co - rozbudowana wersja wychodzi niewiele drożej bo koszty obudowy dobrze zrobionej są wysokie no i układ bazowy bez którego ani rusz a jest ten sam ( dochodza jedynie koszty potków i guzików )

niebawem na necie wrzucę zdjęcia i filmik to se zobaczycie jak to chodzi

50

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

ja jestem jak najbardziej zainteresowany , tylko napisz po jakims czasie czy dziala bez problemowo czy sie nic nie wiesza itp . dobrym rozwiazaniem bylo by tez jakbys umiescil w jednej obudowie komp z dotykowym ekranem ( taki jak maja w barach do nabijania piwka:):) , 2porta , i ten twoj patent )
no i jak to nazwiesz smile jest babcia to moze dziadek smile zarty zartami czekam na te fotki i filmik jak to dziala smile pozdrawiam

51

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

sie ma ziom smile i ty tez tu....  DUszaku tez tu jest i Dyrektor zerka  tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

52

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

i jak doczekamy sie na jakies fotki i moze wersje do kupienia ????? smile

53

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

Witam chce kupic sobie stary stol np firmy avo aby miec wszystko pod reka, wiem ze sa inne firmy ktore maja bardziej uproszczone stoly i sa mniejsze ale ciezej wchodzi sie w jakies palety czy inne funkcje, interesuje mnie stol abym mial 10-20 sowakow do playback-ow, przyciski flasch do parow i potencjometry ze moge ktory kolwiek z parow czy skanreow oddzielic od reszty i sterowac manualnie, czyli jakas glowica skieruje na sciane czy gdzies inndziej tak samo jak i jakas sekcja lub jednym parem bede mrugal badz go zaswiece.... co myslicie np o sharp  Rolacue 60 i wyrzsze modele, sa to stare sloly tej frmy bo az z lat 90, czy wartyo je zakupic bo sa w granicach 5000- 9000 zl a mozliwosci sadze ze maja dosc dobre... prosze o pomoc... pozdrawiam

54

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

danielak jak bede w oce to zalece zobaczyc jak to dziala

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

55

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

A ja mam cos takiego hehe...
A powaznie to mam stolik firmy NJD o nazwie Merlin tylko ze ten pierwszy bo z tego co mi wiadomo to firma ta wypuscila ten sam stol tylko w nowszej wersji z dodanymi paroma bajerami w oprogramowaniu.
I powiem ze przynajmniej mnie sie na nim swietnie z nim wspolpracuje co prawda nie rozgryzlem go jeszcze calego bo jestem jego wlascicielem od niedawna. Ale mam wszystko to czego chciale czyli wszystko pod reka:D 16 suwakow, do kazdego latch i flash, dwa wyswietlacze pokazujace wszystko co sie dzieje na suwakach i co gdzie jest,
Jak dla mnie wystarczajaco...

56

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

Moze mi ktos pomuc... co to za sterownik sharphire rolacue 60 i wyrsze modele firmy AVO i ewentualnie JANDS EVENT 408

57

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

nie wiem ja tu się wrzuca fotki <hymm> ale jak coś to moge podesłać na mailika - puki co rozebralem starą wersją ( tą w Alfie ) i zrobiłem nową - do obudowy pod zamówienie, żeby ergonomia była lepsza. Na chwilę obecną moge wysłać zdjęcia wnętrzności ( mózg tego ustrojstwa + buttony + fadery ) poukładane tak jak będą w obudowie. Encoderów na zdjęciach nie będzie bo są montowane do płyty czołowej.

... krzyżaku - jak coś to zapraszam na pokaz na żywo smile ...

58

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

Karaluch i jak tam prace nad wingiem? działa jeszcze?

59

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

Daimond tu Sławek , pamitasz może o tej instrukcji do Schowtecka, jakbys mógł to dzięki

60

Odp: Czy stare stloly sa juz zle...????

pamietam, wyslalem Ci instrukcje to co potrzebowales, mam nadzieje ze sie przyda jakby cos to smialo pisz... pozdrawiam