31

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

a czy zauważyliście że:
- coraz więcej dyskusji schodzi z tematu,
- coraz więcej jest narzekania, że wieje elektrodą
- jak przychodzi do konkretnie fachowej dyskusji to nie ma komu się wypowiadać

p.s. to takie moje dziwne spostrzeżenia, bo już nie mogę czytać o "pier... kotka przy pomocy młotka"

Ostatnio edytowany przez artmajster (2013-02-28 08:18:34)

32

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

avekamil - wstaw sobie CHŁOPIE przecinki a zrozumiesz wszystko!
Po za tym z klientami jak na razie dobrze dogaduję się!
Na większości forum i na tym też panuje snobizm, narcyzm! Słowa "potrzebuję pomocy" działają na nie których jak płachta na byka! Nie chcesz odpisywać na temat to po co w ogóle piszesz - nie rozumiem! Nie każdy musi urodzić się polonistą jak Ty!

Jeżeli ktoś nie zrozumiał to napiszę szczegółowo jeszcze raz:
1. pożyczyłem belki sunstrip
2. ustawiłem je w pionie, cztery obok siebie z lekkim odstępem by ładnie były rozplanowane w obiektywie i tyle ich się mieści - przypominam u mnie monitory obrócone sa do pionu o 90 stopni
3. nagrałem w zaciemnionym pomieszczeniu (garażu) wszystkie sceny na wysokiej klasy aparacie cyfrowym w full HD
4. zgrałem materiał do komputera i poszczególne sceny w programie do montażu zapętliłem, dodałem filtry zmieniając kolor z białego na np. żółty, zielony czy czerwony.
5. wgrałem materiał na pendrive i podłączyłem do TVi - zaskoczenie - efekt sunstripu wyszedł rewelacyjnie!

Dziękuję za miłą atmosferę i chęci pomocy, życzę powodzenia smile

PS. Umiesz liczyć? Licz na siebie smile

33

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Spiny nie ma, bo i o co  smile  Chciałem tylko wytłumaczyć, o co dokładnie mi chodziło, i czemu sugestia z NK nie przypadła mi do gustu. Również, jak kogoś uraziłem - wybacz.

Forum na szczęście nie spadło na tak niski poziom, by pytać czy kabel z 3 bolcami to DMX, ale trzeba pamiętać że forum tworzą użytkownicy i ich wypowiedzi.
Na innym opisywanym forum już wiało dość niskim poziomem, zauważyliście że poradzili sobie z tym. Trzeba mieć kontrolę nad tym.

Pakodeos - pokaż kiedyś klip z pracy tej animacji, z ciekawości smile

34

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Tym oto pozytywnym akcentem kieruję się do administratora, aby temat zakończył. Miłego dnia smile

35

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

MateuszJ napisał/a:

Tym oto pozytywnym akcentem kieruję się do administratora, aby temat zakończył. Miłego dnia smile

Obawiam się że temat nie jest Twój. big_smile



artis-sound napisał/a:

kabel z 3 bolcami to DMX

big_smile

Michał Bystrzycki
--------------------

36

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Miało być kieruję się do administratora z propozycją.... ala straciła kota.

artis-sound napisał/a:
kabel z 3 bolcami to DMX

don't you say.

37

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

http://www.youtube.com/watch?v=QQHyWQoXlgI

38

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

jako element dekoracyjny a nie źródło światła wygląda bardzo przyzwoicie

39

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

A to ten z 3'ma bolcami to nie XLR?? Qrwa całe życie mnie oszukiwali skoro to DMX  big_smile
A tak serio to panowie spójrzmy na to z drugiej strony,kiedyś zadałeś pytanie i czekałeś czasem tydzień aż ktoś Ci coś odpiszę.Teraz jest więcej ludzi,można uzyskać szybciej odpowiedź jednak przyciąga to innych ludzi nie koniecznie będących ambitnymi.

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

40

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Myślę że od dawna zdarzały i będą się zdarzać pytania od np. kierowców, na które właściwą odpowiedzią będzie "zatrudnij kierowcę", itd. wink
Prawdziwe problemy są gdy ktoś domaga się snopu czarnego światła, drugiego snopu "białego światła które widać, ale nie odbija się od białego", hologramów które widział w CSI, oraz że konsoleta będzie zgadywać w myślach.
Nie ma co narzekać że "ktoś nie wie", dopóki nie jest kimś kto "nie chce wiedzieć, ja wymagam".

Ostatnio edytowany przez KacperP (2013-03-01 13:39:13)

41

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

artmajster - dokładnie jako element dekoracyjny oto mi chodziło smile

42

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Wyszło całkiem przyzwoicie

@pakodeos - to nie ja mam wstawiać przecinki tylko Ty. Ja korekt za friko nie robię :]

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg