16

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

nie, nie ,nie smile w przeciwieństwie do kolegi nie wymieniam się ubraniami smile

17

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

W krakowie ta tradycja nie obowiązuje smile

18

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

vandj napisał/a:

została po "hotelu" czy po tradycyjnej wymianie spoconych rzeczy po sztuce...

http://media.comicvine.com/uploads/12/121530/2790387-IF-you-know-what-i-mean.png

Ostatnio edytowany przez avekamil (2013-02-25 20:42:01)

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

19

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Ahahhahahhahaha szyderco....

20

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

J - podaj mi adresy sal które mają 100 metrów długości 20 szerokości. Projektor, ekran o jebitnie dużej przekątnej, zespół, fronty. Nie sądzę, by w zwykłej salce organizator zgodził się na wywalenie sceny na środek sali.

vandj - spadłem z krzesła  wink

21

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Więc Panowie mam smile

Na początek - mam rampę, głowy LED, a te monitory to tylko dodatek nie maja robić wrażenia typu wow - często przy kapeli 5 osobowej nie mam miejsca gdzie klawiszy rozłożyć, a jak bym wyskoczył z projektorem to już w ogóle kapela nie miała by miejsca do rozłożenia - moje TV LED mają być tylko dodatkiem koloryzującym całokształt smile

Więc porzyczyłem sunstripy w obiektywie mieści się ich 4 sztuki z lekkim odstępem.
Kolega przyszedł z ful wypasem aparatem i nagrał mi to w full hd - nie byłem optymistycznie do tego nastawiony, ale się zdziwiłem, gdy przyszło do montażu - obraz żyleta a symulacja z TV tak podobna jak w rzeczywistości z sunstripów - zaraz polecą teksty typu że prawie robi wielką różnice, ale mi się podoba i kropka smile Dodatkowo ponakłądałem filtry i pozmieniałem kolor wyświetlanego sunstripu - super!

Puszcze co nie co na youtube niedługo smile
Pozdrawiam serdecznie, Piotr.

22

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

A tak jeszcze dzięki artis-sound że mnie rozumiesz - i prawdę mówisz kilka sunstripów na sali weselnej i przerwa techniczna lub kabel w ścianie stopiony smile
Zawsze na salach właściciele się pytają czy macie oświetlenie ledowe czy halogenowe - halogenowe nie możecie rozkładać i tyle ...

23

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

pakodeos napisał/a:

Więc porzyczyłem sunstripy w obiektywie mieści się ich 4 sztuki z lekkim odstępem.

Chłopie przeczytaj to raz jeszcze i spróbuj znaleźć sens zdania?

"pożyczyłeś sunstripy w obiektywie" ?
"w obiektywie mieści się" ?
"mieści się ich ( obiektywów ? )" ile ?

Jeżeli TAK rozmawiasz z klientami to nie dziwię się, że nie pozwalają Ci podłączać się do ich gniazdek - to jak rozmowa z kimś ułomnym smile
Musiałem wtrącić swoje trzy grosze - popracuj nad gramatyką i ortografią i składnią zdania smile a będzie git :]

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

24

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

MateuszJ napisał/a:

Zawsze możesz założyć żarówki ledowe do sunstripa hehe smile

Zostaw lepiej Innowacyjną Technologię Światła Klasycznego, skoro nie znasz zasady działania Dimmera i nie wiesz co on zrobi z elektroniką żarówek Ledowych.
Po 1: na niższej klasy Dimmerze one nigdy nie zgasną. (A i ilość zaświeceń będzie pewnie policzona)
Po 2: Po kiego ..... kupować Sunstripy za przeszło 800zł sztuka, jak sumarycznie zrobi się z nich Led Bary  roll

Edit:

Pokodeos - nie zgadzają się na halogeny, bo pewnie umowa wynajmu sali (Właściciel - Para Młoda) nie precyzuje, kto ma zapłacić za prąd.
Lub kable w ścianie o przekroju 1,5mm2, w ilości sztuk 1.... nie mówiąc o tym co stoi w kuchni i w ilu % wykorzystuje przydział energetyczny budynku.
Czasem można się dogadać, i wpiąć w gniazdo 3 fazowe, albo w ekstremalnych warunkach wpiąć swoją rozdzielnię do któregoś z mocniejszych obwodów w rozdzielni głównej budynku (tylko i wyłącznie z ważnymi uprawnieniami SEP!).
Ale na weselu to chyba przerost formy nad treścią smile

Ostatnio edytowany przez artis-sound (2013-02-27 21:00:00)

25

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Artis zjedz snikersa... Jeżeli się nie domysliles to ci wytlumacze : to "hahah" i ":)" to znaczy ze zdanie jest szydercze i nie należy go brać na poważnie, ze nie wspomnę już o tym, ze następne zdanie zacząłem od: "a tak serio to..."

Ostatnio edytowany przez Mateusz (2013-02-27 21:11:40)

26

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Zakładając konto na tym forum miałem swoje zdanie na jego temat, i brzmiało ono tak: Forum ludzi którzy znają się na rzeczy, i kiedy wiesz co mówisz - możesz pisać, jak nie wiesz - jesz snickersa i czytasz dalej, a potem testujesz w praktyce. Niestety ostatnio niektórzy użytkownicy i ich posty zaczynają mi przypominać E*******ę, co dość konkretnie mnie martwi, bo wszystko sprowadza się do tego, że robi się wiocha, a ludzie którzy mogli by wiele powiedzieć, wolą się nie wypowiadać.
Żarty żartami, a niejeden nie doczyta do końca tylko weźmie się za robotę, jakie będą skutki - zależy od kreatywności, można się domyślić.

Szydercze zdania zostaw sobie na podwórko, tutaj kariery nimi nie zrobisz big_smile

27

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

artis-sound napisał/a:

Niestety ostatnio niektórzy użytkownicy i ich posty zaczynają mi przypominać E*******ę

Widzisz - elektroda zaczęła walczyć z lenistwem i brakiem podstaw poprawnej polszczyzny - udało im się. Zauważ, że w archiwum tego forum znajdują się odpowiedzi na 95% pytań nowych użytkowników.
Forum na początku tworzyli ludzie z branży, a odkąd strona zaczęła być coraz wyżej w wynikach wyszukiwań google to i wzrosła ilość adeptów tej sztuki, którzy nie mają o niczym pojęcia i szukają kogoś kto im wszystko poda na tacy - nie próbują szukać nawet czegoś na forum ... baaa nie czytają starszych postów.
Nie dziw się, że niektóre osoby nie wytrzymują i każą tym ludziom spadać na drzewo - lub szydzą z tego co napisali - tak jak robię to ja. Ale nie po to by kogoś wyśmiać tylko wskazać mu to co robi źle.
Ale wiesz mogę być tylko wypaczonym elektrodowiczem który ma tam konto od 10 lat i dzięki nim nauczyłem się:

- że "temat" powinien być napisany z sensem i zawierać "temat" wypowiedzi a nie popularne "pomóżcie!!!!!!@!@!@!@"
- że pisanie bez polskich znaków i składni wkurza ludzi i jest niezrozumiałe
- że trzeba używać opcji "szukaj" - naprawdę pomocnej w chwilach gdy po raz 10 tyś jest zadawane to samo pytanie.

Jeżeli w/w reguły są dla Ciebie martwią to niestety ale powinieneś być użytkownikiem portalu nasza-klasa a nie forum elwolight.

Ostatnio edytowany przez avekamil (2013-02-27 23:15:58)

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

28

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

avekamil napisał/a:

Forum na początku tworzyli ludzie z branży, a odkąd strona zaczęła być coraz wyżej w wynikach wyszukiwań google to i wzrosła ilość adeptów tej sztuki, którzy nie mają o niczym pojęcia i szukają kogoś kto im wszystko poda na tacy - nie próbują szukać nawet czegoś na forum ...baaa nie czytają starszych postów.

Martwi mnie dokładnie powyższe. Czy to, że właśnie to mnie i martwi i wqrwia, jest powodem bym był użytkownikiem nasza-klasa a nie Elwolight?

avekamil napisał/a:

- że "temat" powinien być napisany z sensem i zawierać "temat" wypowiedzi a nie popularne "pomóżcie!!!!!!@!@!@!@"
- że pisanie bez polskich znaków i składni wkurza ludzi i jest niezrozumiałe
- że trzeba używać opcji "szukaj" - naprawdę pomocnej w chwilach gdy po raz 10 tyś jest zadawane to samo pytanie.

- Czy stosuję "pomóżcie!!!!!!@!@!@!@"? Pokaż mi.
- Piszę bez polskich znaków i składni? Wklej kawałek
- Czy pytam o coś, co było przerabiane 10 tyś razy? Zdążyłem już przeczytać forum w 95%, bo lubię tą lekturę i dzięki temu wiem, że nie znajdziesz.

Chcesz dobrze, dostajesz po dupie  neutral


avekamil napisał/a:

Jeżeli w/w reguły są dla Ciebie martwią to niestety ale powinieneś być użytkownikiem portalu nasza-klasa a nie forum elwolight.

Dzięki za propozycję, ale nie skorzystam.
W dalszym ciągu będę upierał się, że poziom tego forum jeżeli chodzi o zagadnienia Oświetlenia Scenicznego jest dziesiątki razy wyższy niż Elektrody i Ty jako użytkownik z 10-letnim stażem dobrze o tym wiesz. Ale niech ludzie nie wiedzący jak podłączyć PARa ledowego pozostaną na Elektrodzie i nie zaśmiecają forum, na którym omawia się zaawansowane funkcje urządzeń, których 99% z nich nie miała okazji mieć w rękach, a może połowa widziała gdzieś tam na koncercie.
Wydaje mi się, że przekonania mamy podobne, tylko chyba się nie zrozumieliśmy..

29

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Artis rozumiem co piszesz, ale nie popadajmy w skrajności, nie wątpię że nasza praca może być stresująca, więc nie należy się spinać i jakąś atmosferę luźniejszą trzeba zachować. Nie narzekaj na wszystko bo może masz odmienne poczucie humoru, ale to nie znaczy, że inni się mają dostosowywać. Ps. Wg. Mnie forum nie zeszło do pytań poziomu elektrody: "ten kabel z trzema dziurkami to do IN czy do OUT".

30

Odp: Wizualizacja na TV - animacja sun strip

Artis mój post był skierowany do ogółu nowych użytkowników, a nie do stricte do Ciebie ... wink  bez spiny :]

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg