16

Odp: MA on pc do konsoli

Wg instrukcji micro może być tylko w sieci łącząc się z 3D, MA VIDEO i WYSIWYG (str. 193 manual ver 6.0 02.2009) - sprawdziłem też osobiście w magazynie i w trakcie sztuki. NIE DA SIĘ POŁĄCZYĆ MICRO Z ON PC i zgrać show do deski po sesji. Może sposób Kacpra zadziała - jak ktoś ma dostęp, niech sprawdzi i opisze.

17

Odp: MA on pc do konsoli

dlatego pytam bo mi też się nie udało , i wiem ze micro nie jest do tego stworzona !!!!!!!!!!!!  wiec ciekawe jak Ty to zrobiłeś smile:)  do sie z FTP , z GMA3D ponoc też , ale sam nie próbowałem z braku czasu na sztuce gdzie akurat micro było ,

18

Odp: MA on pc do konsoli

Generalnie weug wszystkich prawidel MA-lighting, nie da sie micro laczyc w MA-necie ani z sesja onPC ani z zadna inna konsoleta. Istnieje mozliwosc wgrania show przez dyskietke - ale to patologia;-), serwer FTP, oraz przez polaczenie w sesji z GrandMA3d gdzie grandma 3d jest masterem. Ja osobiscie wybieram wersje z serwerem FTP. WAZNE - trzeba zwracac uwage na softy!!!

19

Odp: MA on pc do konsoli

rozwiazalem juz ten problem wystarczylo zapisac pusty show na konsoli a potem modyfikowac go w on pc i wszystko dziala, niezaleznie od roznic w wersji softy