Temat: MA on pc do konsoli

Chce przeniesc plik zrobiony na on pc do konsoli za pomoca dyskietki tyle ze on pc robi mi duzo mniejsze plik takie po 70 kb a konsola po 300-400. w polowie odczytu z dyskietki na konsoli pojawia  sie error o co moze chodzic?

Ostatnio edytowany przez SU_szarka (2013-02-20 16:04:32)

2

Odp: MA on pc do konsoli

spróbuj sformatować dyskietkę bezpośednio w stole, potem dopiero nagraj coś na niej z komputera

3

Odp: MA on pc do konsoli

robilem nic nie dalo, mysle ze problem jest w jakis ustawieniach na konsoli bo ona robi duzo wieksze pliki niz pc tylko nie mam pojecia o co moze chodzic ;/

4

Odp: MA on pc do konsoli

A czemu za pomocą dyskietki?

5

Odp: MA on pc do konsoli

a mozna inaczej do mikrusa? jeszcze mozna jakos chyba przez siec ale to dla mnie czarna magia

6

Odp: MA on pc do konsoli

ma ktos jakies pomysly? musze to zrobic w przeciagu godziny wiec jak tego nie zgram to jestem w d.....

7

Odp: MA on pc do konsoli

wgraj przez serwer FTP

8

Odp: MA on pc do konsoli

jak to zrobic bo instrukcja jest conajmniej niejasna:(

9

Odp: MA on pc do konsoli

Ja bym użył grandMA 3D jako pośrednika. Podłączam do onPC grandMA 3D, zapisuję show w 3D (rozszerzenie .3d1), odłączam onPC i 3D od sesji, zmieniam sieć w 3D na zewnętrzną, wgrywam show do 3D, startuję sesję w 3D (aby 3d było masterem sesji), podłączam mikro do sesji w 3D. Mikro ściąga show z 3D, zapisać show w mikro.

10

Odp: MA on pc do konsoli

Ciekawe czy takie cuś by zadziałało ??
http://www.ipcas.com/products/usb-flopp … o-udd.html

a co do dyskietki , czy masz zgodne softy ??

Ostatnio edytowany przez mrówa (2013-02-20 19:05:45)

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

11

Odp: MA on pc do konsoli

Kacper, czy testowałeś ten sposób ? Miałem kiedyś taki sam problem z micro, tylko chodziło o zgranie show po kablu. Update softu owszem po kablu z on pc działa. Jeżeli da się w ten sposób z3D, to bardzo mnie pocieszy, że można do pracy z micro przygotować się w domu.

12

Odp: MA on pc do konsoli

PIŁA napisał/a:

Kacper, czy testowałeś ten sposób ?

Nie, bo nie miałem czasu ani potrzeby. Wydaje mi się że powinno działać.

13

Odp: MA on pc do konsoli

zepnij po prostu on pc z micro w sesję gdzie on pc będzie masterem. jak już przeładujesz show rozłącz sesję i zapisz na stole show....ot cała filozofia. Pamiętaj o IP

14

Odp: MA on pc do konsoli

a próbowałeś tak Kajmar888 z micro ?

15

Odp: MA on pc do konsoli

tak...