1

Temat: Ledowe washe PG LED czy ktoś miał styczność ?

Witam,

Jak w temacie, czy ktoś miał już styczność z sprzedawanymi przez tą firmę głowami, np.
http://allegro.pl/pg-led-ruchoma-glowa- … 60825.html

Muszę kupić 8 sztuk a niestety budżet nie jest zbyt duży, więc szukam tańszych rozwiązań, aktualnie używałem fleszowskich, ale w pomieszczeniach przy mniejszych sztukach zaczyna przeszkadzać szum wiatraków  smile
Jeśli znacie jakiś sprawdzone washe w podobnej kwocie to proszę o propozycję.

2

Odp: Ledowe washe PG LED czy ktoś miał styczność ?

Ponawiam pytanie, może temat gdzieś umknął, a czas mnie strasznie goni, budżet to niestety 3000 max 3500 za sztukę

3

Odp: Ledowe washe PG LED czy ktoś miał styczność ?

Za 3k tylko chińskie głowiny zakupisz, lepiej zrobisz jak kupisz 4 sztuki pewnej firmy big_smile

4

Odp: Ledowe washe PG LED czy ktoś miał styczność ?

PG LED jest niby Polską firmą z siedzibą w Legionowie. Wszystkie rzeczy są z tej samej fabryki co Flash itp. Jak jesteś w stanie przeboleć to że silniki będą chodziły co drugi krok i nie czasem wszystkie diody się nie zaświecą to kupuj.

5

Odp: Ledowe washe PG LED czy ktoś miał styczność ?

Tak miałem styczność. Robiłem już 2 razy naszym klientom biblioteki na MA2 do tych urządzeń i poprosiłem o to, żeby je przywieźli do nas, gdyż w tego typu urządzeniach nauczony doświadczeniem wiem, że nie zawsze mapa DMX zgadza się z rzeczywistością...

Powiem tak...

Jeżeli nie przeszkadza Ci to, że:

- sama patelnia z diodami pali jak wściekła, a na ścianie z odległości ok 6m prawie nic z tego nie zostaje
- kąt świecenia jest szalenie szeroki  tongue
- są wolne, głośne, a każdy ruch urządzenia wiąże się z dziwnymi odgłosami elektroniki wydawanymi ze środka urządzenia

to kupuj smile przecież tutaj i tak wiadomo, że liczy się cena i ewentualna ilość, a nie jakość smile

6

Odp: Ledowe washe PG LED czy ktoś miał styczność ?

kup 2 więcej będziesz miał zawsze backup smile

7

Odp: Ledowe washe PG LED czy ktoś miał styczność ?

Witam natknąłem się na ten wątek i jestem właścielem firmy pg led chciałbym  sprostować kilka opisów naszych głów, nasze urządzenia nie sa produkowane w fabrykach gdzie towar zamawia Flash. Głowy nie wydają dziwnych odgłosów podczas pracy, nie chodzą co drugi krok a co do wiatraków to na życzenie klientów montujemy ciche wiatraki firmy aab dziwia,mnie takie opinie osób które nie miały stycznosci z naszymi urzadzeniami.Nie są to głowy riderowe ale jakosc ich wykonania jest przyzwoita i z powodzeniem używane są na scenie.

8

Odp: Ledowe washe PG LED czy ktoś miał styczność ?

Witam mój szef kupił 8 takich urządzeń na początku tamtego sezonu. Przez cały sezon jedno urządzenie było na serwisie wymienili płytkę zasilającą i to wszystko ( serwis bardzo szybko reaguje). Urządzenie faktycznie są dosyć głośne ale to że po 6m nie zostaje nic ze światła to ściema. Co do ostrości świecenia to zoom który mają bardzo fajnie działa, ale nie ma ostrej krawędzi, z tego co mi wiadomo to można dokupić inne soczewki. Co do szybkości chodzenia to są wolniejsze niż aura ale nie strasznie wolne jak ktoś napisał. A jeżeli chodzi o realizatorów to nie są zachwyceni ale nie odmawiają pracy na tych urządzeniach. Także Ja polecam jak za takie pieniądze to fajne urządzenia.

9

Odp: Ledowe washe PG LED czy ktoś miał styczność ?

prekus, jeśli chcesz wyciszyć te flashe to przepnij główny wentylator z 24V na 12V smile
U mnie się to sprawdziło. Przy wszystkich diodach włączonych RGBW temperatura max to ok 40 st.