1

Temat: sterownik do LED

Czy ktoś spotkał się ze sterownikiem który mógłbym zawiesic na ścianie i żeby były na nim przyciski do wyboru określonego koloru i ewentualnie potencjometr do jasnosci? Chciałbym coś takiego zamontowac w lokalu a nigdzie nie moge znależc czegoś takiego.

2

Odp: sterownik do LED

Ten sterownik mialby pracowac  w standardzie dmx 512?

3

Odp: sterownik do LED

http://www.pxm.pl/index.php?id=35 - poszukaj na pxm.pl

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: sterownik do LED

Taj chodzi mi o DMX. Chcem do tego podłączyc głównie pary.

5

Odp: sterownik do LED

mogl bys napisac o co dokładie ci chodzi??
bo takich gadżetów jest pełno...oczywiscie potrzebujesz dimmer jeśli są to zwyle pary...albo taki śmieszny patencik do dyskotek właśnie. jest kilka wtyczek podlaczonych do urzadzenia i ko dazdej wtyczki jest przycisk na takeij plycie....powiedz co potrzebujes zto ci odpowiemy.

6

Odp: sterownik do LED

Chodzi mi o palete kolorów wysyłającą sygnał DMX do której podpiął bym pary LED-owe.

7

Odp: sterownik do LED

z paletą może być problem, ale przecież możesz zamontować sobie sterownik z 4 suwakami widziałem taki na allegro za grosze i nimi regulować sobie wszystko razem z jasnością świecenia.... to jest opcja jeżeli wszystkie pary mają świecić tak samo, bo jeżeli powiedzmy część ma świecić na zielono, część na niebiesko a jeszcze inna część na inny kolor, to wtedy będziesz potrzebował czego na czym będziesz mógł sterować większą ilością urządzeń, chociaż takie sterowniki też nie są drogie...

Są sterowniki typowe do oświetlania lokali czy architektury stałym światłem, tyle, że są one drogie, mało dostępne i zazwyczaj produkowane do danej grupy urządzeń jednej firmy...

8

Odp: sterownik do LED

http://www.scort.eu/p/pl/1026/wr_led_pilot.html

Michał Bystrzycki
--------------------

9

Odp: sterownik do LED

A mogłbyś mi jeszcze powiedziec na jakiej to zasadzie działa? Takie coś by mi odpowiadało, troche mała paleta barw, ale by przeszło.