1

Temat: Nowości Fourlight !

Miło mi poinformować o wprowadzeniu na rynek całej linii nowych urządzeń oświetleniowych marki Fourlight (www.fourlight.eu).
W ofercie znajdziecie między innymi bardzo ciekawego konkurenta dla urządzenia ROBIN 600, ruchomą głowę spot ze 180W źródłem światła LED, pary ledowe RGBW a także urządzenia emitujące światło białe takie jak pary, profile, urządzenia typu fresnel itd.

Mamy nadzieję, że ciekawy stosunek ceny do jakości na jak by nie patrzeć trudnym rynku rentalowym zainteresuje Was produktami Fourlight, które w pierwszej kolejności sami zaczynamy intensywnie używać, wedle zasady zanim coś wprowadzimy do oferty handlowej, najpierw każde urządzenie sami testujemy w boju.

P.S. Większość urządzeń, które będą się pojawiały w ofercie handlowej, będą dostępne w wypożyczeniu.

Pozdrawiam,
Rafał Mrzygłocki
www.aram.pl
www.fourlight.eu

2

Odp: Nowości Fourlight !

Coś mi się wydaje, że lampki ledowe GU5.3 chyba jednak nie są stosowane na scenach...

3

Odp: Nowości Fourlight !

Ciekawe, że gdy pojawiały się linki do stron branżowych to było wielkie larum na forum, usuwanie linków itd a tego ścierwa jakoś nikt nie rusza...

Więc. Panie Administratorze. Wolno czy nie wolno wstawiać linki, baneri i inne wodotryski do swoich stron i usług?

4

Odp: Nowości Fourlight !

hurtcenypl napisał/a:

Witam,

także chciałbym polecić parę pozycji oświetleniowych z naszego sklepu www.hurtceny.pl . Wśród naszej oferty , na pewno znajdą Państwo idealne oświetlenie sceny i do tego tanie . Nasz asortyment jest bardzo szeroki a ze względu , iż działamy na zapleczu hurtowni Tales z Krakowa, mamy bardzo konkurencyjne ceny.  Możemy polecić różnego rodzaju punktowe  lampy LED, które są najlepszym rozwiązaniem na scenie.

Pozdrawiam


----------------------------------------------------------
www.hurtceny.pl
www.tales.pl
Tanie Żarówki Energooszczędne


Tylko te punktowe lampy led muszą mieć troszkę opcji i ciut większą moc.

Proszę sobie nie żartować z takiego typu postami. A ten w jak naszybszy sposób usunąć!