Temat: POLECANE dach - scena

Jak wyżej ...
Kogo możecie polecić a kogo może raczej mniej...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

2

Odp: POLECANE dach - scena

Mogę polecić
Senkowski
TSE
Disco-OR
Quatro

3

Odp: POLECANE dach - scena

Sękowski:P i faktycznie jest chyba najlepszy:Pchociaż chłopaki z ts etez odwalaja dobra robote.

4

Odp: POLECANE dach - scena

METPO

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

5

Odp: POLECANE dach - scena

Skąd ta firma i co ma ciekawego w ofercie?

6

Odp: POLECANE dach - scena

Z Białegostoku jeśli myślę o tej samej. A mają żelastwo wink

7

Odp: POLECANE dach - scena

kiju napisał/a:

Mogę polecić
Senkowski

tylko Sękowaski smile  http://www.sekowski.pl/  też polecam maja chyba wszycho co można potrzebować...

Ostatnio edytowany przez vandj (2009-02-02 15:37:16)

8

Odp: POLECANE dach - scena

vandj napisał/a:
kiju napisał/a:

Mogę polecić
Senkowski

tylko Sękowaski smile  http://www.sekowski.pl/  też polecam maja chyba wszycho co można potrzebować...

Dokładnie oraz jeszcze Zbyszka Gondka sceny są OK jak że i ich obsługa!

No i Andrzeja Kozara SCENA SERWIS

9

Odp: POLECANE dach - scena

Temat moze i stary, ale odświeżę. Sceny od Gondka, a teraz to już Gondek Stage & Event są bardzo ok, bezpieczne i dobrze wyglądające (z ostatnim bywa różnie u innych).

Edycja ze względu na groźbę pozwu sądowego. Prawda boli, a nie ma czasu na ciąganie się po sądach.

Ostatnio edytowany przez pol102 (2011-03-22 15:55:49)

10

Odp: POLECANE dach - scena

wydaje mi się że w Polsce ogólnie nie jest najlepiej z scenami i dachami ,, o ile postawienie sceny nie można raczej zpier......,n  to dach juz tak , kupując dach od polskiej firmy , szkolenie ogranicza się do pokazania jak to wszystko rozłożyć , co to kliny i babki , i dostarczeniu instrukcji z obciążeniami statycznymi ,, nie ma mowy o tym jak bardzo ważne jest odciąganie dachu z każdej strony , o robieniu koperty z lin stalowych itp itp  . w tamtym sezonie pojechaliśmy na koncert , zapomniałem jak ta firma się nazywała co dawała dach ,o ile miała nazwę .. Byl piękny dzień , bardzo duszno , i było czuć że wieczorem pierd...  ostro z nieba. Rodzinny piknik trwał w najlepsze , na scenie miejscowy chór z orkiestrą okolo 30 osób to spokojnie.  Pierwszy raz widziałem jak mosty latają metr w góre i w dół tak wiało masakra ,... oczywiście Ekipy od dachu brak ,, ekipa to był chyba wójt i 3 jego kompanów .... Tylko sprawna akcja ochotniczej straży pożarnej , która pozrywała horyzonty i zjechała dachem , pozwoliła uniknąć katastrofy  z serii stage collapse znanej z youtoba.

11

Odp: POLECANE dach - scena

Jest jeszcze jedna ważna rzecz  nie dopuszczalne jest w momencie wiatru odholowywanie stężeń zabezpieczeń wciągarek i opuszczanie dachu bo jest on wtedy bardzo podatny na podmuchy wiatru z powodu braku jakiegokolwiek zabezpieczenia.

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

12

Odp: POLECANE dach - scena

wszyscy o Sękowskim gadają że ma wszystko ale Quattro też ma mnóstwo rzeczy a chłopaki sceniarze czasami robią cuda z mleka

13

Odp: POLECANE dach - scena

Sękowski w porównaniu do Quattro to nie ma prawie nic.
Największe sceny w Polsce i najbardziej profesjonalne to:
Quattro - dachy stalowe z Layhera, dachy z kraty stalowej, dachy prolyte na słupach (osobiście byłem na imprezie gdzie ten dach w wymiarze 25x18 na 12 m wysoki stał bez problemu przy 120 km/h na krakowskich błoniach) i słupy stalowe.
VGC - dachy stalowe z Layhera, dachy z kraty stalowej, słupy stalowe i dachy aluminiowe mniejsze.
Scena Serwis - dachy stalowe z Layhera i mniejsze aluminiowe
Proscaff - dachy stalowe z Layhera
X-forma Malinkiewicz - dach prolyte taki jak ma quattro
ATM - zadaszenie aluminiowe Litec
TSE - zadaszenia aluminiowe Slick, Prolyte
Transcolor - zadaszenie TOMCAT
Fabryka dekoracji - zadaszenia EUROTRUSS