1

Temat: Sharpy 330...

Yyyy raczej jakoś mi to konstrukcja nie wróży przyszłości  - patrząc na ruchoma cześć odpowiedzialne za optykę ... jakieś to to takie nie claypakowe... Nie wiem jak to jest wykonane - może toś się przyłożył do tej konstrukcji ale to już przesada co do CP to alpha wash jest naprawdę dobrym koloryzatorem czemu nie zbudowano czegoś na podstawie tej lampy?


film  demonstracyjny
https://www.youtube.com/watch?feature=p … Kt47qhgdaY

2

Odp: Sharpy 330...

tutaj chyba celem jest to aby jednym urządzeniem można było zastąpić dwa rózne, ciekawy jestem jak taka optyka będzie się sprawdzała w praktyce

3

Odp: Sharpy 330...

http://www.interlite.se/uploads/files/SharpyWash330.pdf

mały łoszobim z lampą 330w i 1500 lm no i ma cmyka taki nowszy alfa łosz 300 i podobno ma świecić jak 1000w łosz ... poczekajmy na fotometrie

vandj napisał/a:

patrząc na ruchoma cześć odpowiedzialne za optykę ... jakieś to to takie nie claypakowe...

Alpha Wash Halo 1200 to ma
Alpha Wash 700 to ma

Ostatnio edytowany przez mrówa (2012-10-25 20:22:38)

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

4

Odp: Sharpy 330...

mrówa napisał/a:
vandj napisał/a:

patrząc na ruchoma cześć odpowiedzialne za optykę ... jakieś to to takie nie claypakowe...

Alpha Wash Halo 1200 to ma
Alpha Wash 700 to ma

No do tego zmierzam... to nadal jest to ingerencja w obudowę głowy - z doświadczenia wiem że zawsze ktoś w coś uderzy jak nie dziś to jutro... obudowa pełni role ochronna przed czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi wiec element jest narażony na różnego typu uszkodzenia - nie interesowałem się nigdy sposobem prowadzenia soczewki ale pewnie jest to konstrukcja oparta o gwint i silnik ... serwomotor... itd itp... ale mam nadzieje że będzie to wytrzymałe i nie będzie trzeba podpinać zasilanie powrotnie do fixtury przy pakowaniu do skrzyni transportowej ... bo się nie mieści

to jest tak poranione jak konfiguracja tiltu Robe beam 100 z ringiem lub bez smile

5

Odp: Sharpy 330...

Zasada działania pewnie podobna, jak w obiektywie aparatu foto. Więc biorąc pod uwagę zachowanie aparatu podczas wyłączania, też ciekawi mnie, czy wyłączając tą głowę trzeba jej będzie wywołać coś a'la Shutdown ze stołu, w celu ustawienia pozycji transportowej, czy obiektyw schowa się automatycznie po zaniku zasilania (sprężyna). Hmm? : roll

6

Odp: Sharpy 330...

spodziewam się iż zasada działania będzie prosta. Po każdej sztuce powinno się urządzenia przywołać do pozycji Home, włącznie ze wszystkimi atrybutami, zatem pewnie i elementy optyki przejdą do pozycji Home. No chyba, że ktoś ma to w dupie to wtedy będzie się bujał ze schowaniem ruchomego elementu.

7

Odp: Sharpy 330...

Dobrze powiedziane - powinno się smile Najwyżej będą budować case z naddatkiem, a głowy będą na serwisie co 3 sztukę. Jak kto woli big_smile Jednak zaciekawiło mnie, jak to rozwiązano  smile

8

Odp: Sharpy 330...

powiem tak, ja zawsze home(uje) urządzenia, żeby jak najwięcej służyły. Chyba logicznym jest że jak wyłączysz głowę, z nałożonym CMYkiem, albo tarczą animacji to będzie to latało w transporcie, może się nawet potłucze jak uderzy o siebie. To już jest kwestia naszego/waszego profesjonalizmu. Myślę że Panowie z CP wychodzą z założenia, że głów będą używać odpowiedzialni i profesjonalni ludzie, a nie ziutki z piździszewa od ZBYSZEK LIGHT!!!!

9

Odp: Sharpy 330...

Teoretycznie tak ale przeczy to np. zderzakowi  Łągiewki co z tego że jest bezpieczne ale cała infrastruktura część zapasowych padnie....  nie jesteś w stanie utrzymać w transporcie bebechów głowy po naszych drogach nie ma h..że cos sie nie przestawi, przekręci itd itp..

10

Odp: Sharpy 330...

http://www.claypaky.it/media/documents/ … .13%29.pdf

Poproszę o analizę i opinię tej fotometri względem innych lamp typu wash.

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"