1

Temat: Inno Color Beam LED (American DJ)

Czy może któryś z kolegów oświetleniowców posiada bibliotekę do tego urządzenia  albo wie gdzie szukać  ?

2

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

deska

3

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

GrandMA2

4

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

jeśli nie ma na ma-share to poprostu napisz bibliotekę

5

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

no dobra mam dodanie urządzenie, ale co muszę zrobić żeby było one widziane w  3d ?

6

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

Axwell napisał/a:

no dobra mam dodanie urządzenie, ale co muszę zrobić żeby było one widziane w  3d ?

Trzeba dokładnie napisać plik urządzenia w stole. W grandMA1 i 2 plik urządzenia to nie tylko tabela parametr-wartość DMX, ale również opis fizyczny aby wszystkie okna, widoki Stage i 3D wiedziały jak wizualizować.

7

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

Możesz mnie nakierować jak to zrobić , i gdzie wpisać parametry wielkości ?

8

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

Najlepiej zobaczyć jak jest napisane urządzenie które dobrze działa.

W "Module Manager" definiuje się rodzaj urządzenia oraz jego strumień i kąt świecenia.
Jak się wejdzie do edycji wewnątrz parametru ("Edit Row"), to podaje się tam między innymi wartości sterujące, wartości DMX oraz wartości fizyczne.
Wchodząc jeszcze dalej przez "Edit Row" sięgamy do tworzenia zakresów wywoływanych przyciskami w "Smart" oraz w kalkulatorze programera.

9

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

Szybsza opcja będzie jak wyedytujesz sobie istniejące urządzenie RGBW i powpisujesz takie parametry każdej linii jak w tabeli z instrukcji , oraz nazwę i producenta na koniec export i gotowe

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

10

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

Ale jak napisać biblioteke

11

Odp: Inno Color Beam LED (American DJ)

Myślę, że Kacper to i tak ujął w kilku zdaniach najlepiej jak się da...W przypadku MA nie jest to niestety tak po prostu napisze sobię bibliotekę...trzeba mieć naprawdę dużo informacji na temat urządzenia i wiedzieć jak je wprowadzić, aby w pełni móc korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje system MA zarówno konsoleta jak i 3d...bardzo dokładna rozpiska mapy DMX, realne kąty pan/tilt, wymiary samej ruchomej głowy. To wszystko może być zawarte w bibliotece urządzenia oraz ułatwić pracę.

Ale przede wszystkim...HELP w MA jest naprawdę bardzo dobry...nie gryzie  big_smile

Ostatnio edytowany przez Janek (2014-07-31 10:12:13)

Post's attachments

HELP MA.JPG
HELP MA.JPG 84.98 kb, 1 downloads since 2014-07-31 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.