Temat: jakiej firmy nie polecasz

Witam.

Mam pomysł aby podzielić sie kto zna firmę z którą sie nie bardzo współpracuje lub robi problemy....

Pozdrawiam

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

2

Odp: jakiej firmy nie polecasz

witam wszystkich . dobry pomysl , ostrzegajmy sie nawzajem .
Ogolnie to wydaje mi sie ze takich firm w Polsce jest coraz mniej , choc dalej ekipy techniczne traktowane sa jak maszyny , organizatorzy dziwia sie ze musimy spac ,jesc , miec zapewniona wode i ubikacje na miejscu pracy w trakcie sztuki jak i przed i po!!!!!  . a To poprostu nam sie nalezy !!!!!!! wg kodeksu pracy , i by byc lepiej traktowanym nasze firmy i ludzie odpowiedzialni za umowy powinni o to zadbac !!!! inaczej bedziemy dalej traktowani jak roboty a konfort pracy zamiast wzrastac bedzie coraz gorszy !!!!
co do firm z jakimi sie zle pracuje to ja osobiscie nie mam nikogo na oku , nie mozna o calej firmie powiedziec zle  np przykad
ostatnio koleszta ze znanej firmy wynajmujacej agregaty w trakcie sztuki przyszedl i powiedzial ze w pierwszej chwili mamy pozwijac jego piony  co nie bylo naszym zadaniem , skoczylo sie oczywiscie ze koleszka sam sobie je zwijal smile co innego jakby poprosil o pomoc . kiedy indziej ta sama firma ale inny czlowiek a wspolpraca super smile:)

hmmm chociaz mam kogos , w Stodole prezes jest chyba przeczulony na wszystko  i wydaje mi sie ze jak zjawia sie tam inna firma niz lokalna pojawiaja sie problemy . bezpieczenstwo na pierwszym miejscu mowi ,  a bramki ochrona montowala gafrem i jakimis dziwnymi patentami hehe
polecam zabranie tam wszelakich zabezpieczen typu linki metalowe , szekle , najazdy itp smile:)

3

Odp: jakiej firmy nie polecasz

Popieram słowa kolegi wyżej smile