Temat: dziwny sterownik Lite Puter

Witam,
ostatnio trafił do mnie jakiś dziwny sterownik Lite Puter cx-401. Ktoś chciał mieć prosty zestaw w szkole z dimmera + 4 pary i do tego sterownik. Tylko problem w tym, że ten sterownik nie ma fabrycznie w ogóle wejścia na zasilacz. Są modele tego samego typu o tych samych numerach co mają wejście, a ten jakimś dziwnym trafem nie ma. Nie wiem czy Chińczycy zapomnieli przy produkcji o najważniejszej rzeczy tj. o zasilaczu czy taki sterownik może w jakiś sposób ciągnąć zasilanie z dimmera? Z tyłu na obudowie są 2 wyjścia DMX i jedno AUDIO, czy ktoś wie może jak to podłączyć i czy ktoś spotkał się z taką sytuacją aby sterownik ciągnął zasilanie przez DMX z dimmera?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Ostatnio edytowany przez waldi1888 (2012-07-18 09:34:25)

Post's attachments

sterownik.jpg
sterownik.jpg 60.87 kb, 6 downloads since 2012-07-18 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Odp: dziwny sterownik Lite Puter

Może Google potrafi pomóc?
http://www.liteputer.com.tw/server/SHUO … -EUM-A.rar

Wg instrukcji zasilanie to 9V malutkim gniazdkiem. Brakuje tego gniazda przy audio?

3

Odp: dziwny sterownik Lite Puter

Spotkałem się z takim rozwiązaniem w jednym ze starszych zestawów dimmer pack + sterownik od firmy PXM. Zastosowano tam złącza DMX 5-pinowe, pierwsze trzy kanały wiadomo sygnał DMX natomiast 4 i 5 pin przesyłał zasilanie z dimmera do sterownika. Przy najbliższej okazji postaram się zrobić fotki jak by ktoś był ciekaw tongue

4

Odp: dziwny sterownik Lite Puter

Dzięki KacperP, już dawno ściągnąłem tą instrukcję (aż taki, nie jestem, też siedzę w tej branży od jakiegoś czasu i wiem, że google dużo potrafi ale w tym przypadku mnie zawiodło wink ) Tak jak napisałeś brakuje tego gniazda przy audio. W ogóle nie ma nic na obudowie, tak to wygląda jakby tak miało to być. Jakby fabrycznie wyszło.
Mikey chętnie zobaczyłbym te fotki. Żeby było ciekawiej, tutaj w tym sterowniku są DMXy 3-pinowe. wink

Ostatnio edytowany przez waldi1888 (2012-07-18 10:25:48)