Temat: praca od października

Witam poszukuje chętnych do pracy w okresie od października praca we włoszech

info 794 075 717

2

Odp: praca od października

Ogorki czy pomidorki?

Moze cos wiecej...

3

Odp: praca od października

Pewnie truskawki w Germanni  lol

4

Odp: praca od października

praca w branży oczywiście wyjazdy co najmniej na miesiąc pracodawca czyli firam theatralia ma do ogarnięcia kilka dużych produkcji co to znaczy dokonca niewiem jeszcze w w sierpniu będziemy się chcieli spotkać ze wszystkimi zainteresowanymi i pogadać dokładnie


więc jak jesteście zainteresowani wysyłajcie cv maila marek.spychala@wp.pl chodzi mi o cv zawodowe czyli gdzie i co robiliście w branży bez znaczenia czy możecie to udokumentować


a i nie odpowiadam na esemesy


stawki  poruwnywalne jak w polsce

5

Odp: praca od października

a Polska to kopalnia tanich cielemunów...

Ostatnio edytowany przez mikolaj (2012-07-10 16:09:21)

6

Odp: praca od października

Śmierdzi to wyjebką. Jeszcze może wpłaty dokonać za nocleg wyżywienie i transport.

7

Odp: praca od października

jeśli to ma być trasa z teatrem po Włoszech to jadziękuje bardzo
znajomi byli na takim czymś po Niemczech i pracy było po 15h na dobe i to codziennie. Z kasą jako tako. Generalnie nie polecam.
Poza tym jak jeszcze nie wiadomo dokładnie co i jak to po co o tym pisać?

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

8

Odp: praca od października

jak tam kto chce jeżdze z nimi od dwóch lat i mimo to ze kasa nie jest oszałamiająca to przynajmniej mam zapewniony  nocleg trzy posiłki dzienie i to nie jak w polsce talon na karkówke tylko kultularnie w restauracji

nie pisałe ze to trasa z teatrem na dzienobry jest 20 dni w tatrze w mediolanie jak to ma być wyjebka to ciekawe jak nazywacie sezon w polsce

co do reszty to pisałem ze niewiem bo do ogarniencia jest robota przez 7 miesięcy więc wybaczcie ze nie podaje szczegółowej rozpiski na każdy  dzień

9

Odp: praca od października

aktualne?

10

Odp: praca od października

Chciałbym dołączyć się do pytania poprzednika czy to jeszcze aktualne, bo jestem zainteresowany.......

11

Odp: praca od października

Ciekawe, że nikt nie zwrócił uwagi na "poruwnywalne" ceny... Przy okazji... talon na karkówkę to tradycja, czasem zdarza się kiełbaska, a w porywach nawet i frytki się zdarzą. Zapiekanka to już jadło dla instancji wyższych.

12

Odp: praca od października

Jakie przedstawienie ??
a jak stawka porównywalna to co 20 x 500 smile

13

Odp: praca od października

Ciekawe czy w tym roku znowu poszukiwani ludzie, tak jak przedmówca pisze jeśli stawka jak w Polsce 20x500 to mogę jechać.