Temat: JB A7 problem z dimerem

Cześć
Mam mały problem z dimerem w A7
A mianowicie, jedne A7 ściemniają się równo z suwakiem, a inne jak by z opóźnieniem.
Co najlepsze to po naciśnięciu blackout wszystkie natychmiast gasną.
Dodam tylko że to nie ma nic wspólnego ze stołem, a z ustawieniami w JB
Jak ktoś wie co mam zmienić w ustawieniach będę wdzięczny.

2

Odp: JB A7 problem z dimerem

Nie wiem ale wygląda jak charakterystyka dimmera

Michał Bystrzycki
--------------------

3

Odp: JB A7 problem z dimerem

też mi się tak wydaje.
ale gdzie ją zmienić w głowie?

4

Odp: JB A7 problem z dimerem

sad

Michał Bystrzycki
--------------------

5

Odp: JB A7 problem z dimerem

lucky1984 napisał/a:

też mi się tak wydaje.
ale gdzie ją zmienić w głowie?

Personality/ Curves/ Dimmer Curve/ Square lub Linear

Najlepiej zobacz jak masz w pozostałych JBkach ustawione

6

Odp: JB A7 problem z dimerem

! Niech żyje nam!

Michał Bystrzycki
--------------------

7

Odp: JB A7 problem z dimerem

dobrze tez wszystkie przed rozpoczęciem pracy zresetowac ze stołu , u nas to czasem pomaga

8

Odp: JB A7 problem z dimerem

muszę zmartwić, mam podobny problem, a charakterystyki dimmera mam identyczne....

9

Odp: JB A7 problem z dimerem

kajmar888 napisał/a:

muszę zmartwić, mam podobny problem, a charakterystyki dimmera mam identyczne....

to samo  mnie .. a myślałem że to problem z moim stołem - smerfetka

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

10

Odp: JB A7 problem z dimerem

ja też tak mam jak odpalę dimer z flasha to chodzi w mgnieniu oka a jak go podjadę szybko z suwaka to i tak podchodzi swoim tempem.

Co najciekawsze kiedyś to w jednym zrobiłem ale nie pamiętam jak. dziwne zjawisko ponieważ wydaje mi się że zależy to nie tylko od  jednego ustawienia np. dimmera ale jeszcze czegoś.

Pobawię się i jak ogarnę to napisze receptę

11

Odp: JB A7 problem z dimerem

może być jeszcze charakterystyka RGB, bo przecież zdjęcie dimmera to również zdjęcie koloru

12

Odp: JB A7 problem z dimerem

Po pierwsze sprawdzcie sobie Personality/curves/dimer curves oraz Personality/curves/rgb curves. Standartowo jest square. Mozna tez dac load user defaults.

Nastepna kwestiia to ustawienia default kanalu control oraz blackout move w konsolecie - tam tez sa rozne opcje. Czasami mozna tez sobie cos przypadkiem wprogramowac klonujac sie z jednych opraw na drugie.
Pytanie na jakiej konsoli jest problem i skad sa personale do urzadzenia.
W jakim Mode pracuje urzadzenie

13

Odp: JB A7 problem z dimerem

no ja raczej nie szukałbym problemu w konsolli ( mam avo na sofcie Titan ) ponieważ przed każdą sztuką czyszczę konsolę "Wipeall", a biblioteka jest identyczna dla każdej A7 ( oryginalna od Avo ) i niektóre działają jak nalezy inne nie, wszystkie ustawienia w personalities są identyczne - sprawdzałem

14

Odp: JB A7 problem z dimerem

Kiju myślę że większość na tym forum to inteligentni ludzie, jeżeli ktoś mówi o różnicy w urządzeniu tzn, że na pewno próbował oba urządzenia na jednym adresie i nadal chodziły inaczej więc trzymajmy się tego że problem jest w urządzeniu.

15

Odp: JB A7 problem z dimerem

301 tez mają taki problem tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl