31

Odp: grandma 2 pytania różne

KacperP napisał/a:

Może i niedopaczenie, ale raczej niskiej ważności.

KacperP napisał/a:

To już zabawa linią komend.

jeżeli trzeba się tyle naklikać z linii komend to raczej spore niedopatrzenie smile

32

Odp: grandma 2 pytania różne

artmajster napisał/a:

jeżeli trzeba się tyle naklikać z linii komend to raczej spore niedopatrzenie smile

Pacząc bliżej na to niedopaczenie stwierdzam że to do 3 minut roboty. Nie mówię o sobie, bo ja osobiście piszę znacznie szybciej.

W szerokim świecie wydruki adresów zwykle pochodzą z wysiwyg, a priorytet jest na innego rodzaju funkcje i prawdziwe niedopaczenia.
Niedługo sami zobaczycie wink

33

Odp: grandma 2 pytania różne

nie mówię że to robota na 2 dni
ale komu się chce pisać komendy...
lepiej skupić się na zaplanowaniu dobrego spektaklu/koncertu/etc.

34

Odp: grandma 2 pytania różne

artmajster napisał/a:

ale komu się chce pisać komendy...
lepiej skupić się na zaplanowaniu dobrego spektaklu/koncertu/etc.

Właśnie tym co chcą się skupić na przygotowaniu spektaklu. wink
Poza tym tą procedurę można napisać raz jako makro i używać wielokrotnie.

35

Odp: grandma 2 pytania różne

Efekty gma1:

Przykładowo mamy 4 kreski, na każdej po 8 głów.
Teraz jak tworzymy efekt (np. Bally Hoo) mamy parę linijek parametrów.
Jak zrobić aby 4 kreski latały odzielnie po 8 głów a nie wszystkie 32 razem nie kopiując wszystkich linijek dla kazdej kreski?

36

Odp: grandma 2 pytania różne

W MA2 robisz to za pomocą opcji Blocks, w MA1 trzeba pomyśleć w ten sposób, który napisałeś, dłużej się to robi.

37

Odp: grandma 2 pytania różne

mlody napisał/a:

Przykładowo mamy 4 kreski, na każdej po 8 głów.
Teraz jak tworzymy efekt (np. Bally Hoo) mamy parę linijek parametrów.
Jak zrobić aby 4 kreski latały odzielnie po 8 głów a nie wszystkie 32 razem nie kopiując wszystkich linijek dla kazdej kreski?

Zakładam że urządzenia są wybrane po kolei wg. kreski a potem dalej następne kreski. Teraz jeśli zrobić w efekcie wartość "Groups" na 8? Może o to chodzi?

38

Odp: grandma 2 pytania różne

Chyba chodzi o co innego. Według mnie to trzeba skopiować ten efekt 4 razy, aby sterować osobno parametrami dla danej kreski i dla każdej kreski(grupy do której przynależy każde 8 głów)  uruchomić go osobno. Może jest jakiś inny sposób (nie wiem). smile

Ostatnio edytowany przez Bartek_16 (2012-09-20 13:55:49)

39

Odp: grandma 2 pytania różne

dziwna sprawa ... mam problem z command wingiem wczoraj działał aż miło , dziś zawiesza kompa po podłączeniu usb , a na samym sterowniku swiecą się albo podświetlenia przycisków programera albo przyciski po drugiej stronie czyli zmiany stron , buttony przypisane do suwaków ... ktoś z was miał podobny problem???

40

Odp: grandma 2 pytania różne

Próbowałeś zmienic przewod usb?

41

Odp: grandma 2 pytania różne

z innym komputerem ( win 7) działa od razu ,,, podejrzewam problem w laptopie , może postawienie systemy od nowa pomoże

42

Odp: grandma 2 pytania różne

a ja mam inne pytanie, bo od LTT tej informacji nie mogę się doprosić... Ile krzyczą za command winga?

43

Odp: grandma 2 pytania różne

Młody - a jakbyś zrobił chase'a z efektów ?

Robisz 4 efektty - jeden dla każdej z kresek, potem uruchamiasz po kolei efekty kresek i zapisujesz seq z 4 cue,potem zmieniasz na chase'a ?

44

Odp: grandma 2 pytania różne

ropniak napisał/a:

a ja mam inne pytanie, bo od LTT tej informacji nie mogę się doprosić... Ile krzyczą za command winga?

Cennik poszczególnych urządzeń LTT ma na swojej stronie, między innymi Command Wing`a wink

http://www.ltt.com.pl/cennik

45

Odp: grandma 2 pytania różne

Ciągle sobie radzę właśnie takimi sposobami.
Ciekawiło mnie tylko czy da się na skroty.
Po przestudiowaniu instrukcji 10 razy stwierdziłem ze takiej opcji jakiej chce to w gma1 nie ma.
Dzieki wielkie ; )