286

Odp: grandma 2 pytania różne

jak ustawić logo na zablokowanej desce , ponoć od nowej wersji się da , ktoś coś ??

287

Odp: grandma 2 pytania różne

1. Wczytać je do puli Image.
2. Setup > Console > Local Settings > Desklock Backround > Image Pool Picture i tam sobie wybrać.

288

Odp: grandma 2 pytania różne

a Wystarczy przeczytać !

289

Odp: grandma 2 pytania różne

Dobrze , przepraszam !!!

Ale gdybym nie zapytał Ty byś nie napisał posta , nie napisał byś " WYSTARCZY PRZECZYTAĆ !.
Po to jest forum by pytać a ja dziękuje Ci za odpowiedź!

Ostatnio edytowany przez bart_krk (2016-09-02 22:10:06)

290

Odp: grandma 2 pytania różne

Czy najnowsza wersja GMA on PC działa pod 64-bitowym systemem? Zainstalowałem dzisiaj na na drugim lapku i przy włączeniu pokazuje się ramka okna i nic więcej się nie dzieje. Raczej to nie jest wina sprzętu ponieważ na praktycznie identycznym laptopie z systemem 32-bit działa bez problemu. Ktoś ma jakieś sugestie?

291

Odp: grandma 2 pytania różne

Działa. Na pewno. Mało tego, w samej konsolecie od niedawna jest już w trybie 64 bit.
"Praktycznie identycznym"?

Ostatnio edytowany przez KacperP (2016-09-04 19:12:28)

292

Odp: grandma 2 pytania różne

Różnią się tylko pojemnością dysku i własnie systemem, na jednym na Win 7 N 32-bity i działa bez problemu a na drugim Win 7 Prof 64-bity i właśnie nie chce ruszyć. Spróbuje jeszcze przeinstalować system, może to coś da. Chyba że jakiś wersjach systemu po prostu nie działa? Nie mam pomysłu.

293

Odp: grandma 2 pytania różne

Chodzi o konfigurację komputera. Objawy niedziałania wskazują na problem z grafiką. Może po prostu sterowniki nie zainstalowane? Może w BIOS za mało pamięci karcie przydzielono?

Oficjalne wymagania to Win7 i wyższe, pamieć 2 GB, zalecane 8 GB (czyli system 64-bit jest wręcz zalecany). Wymagana jest też grafika z akceleracją co najmniej 512 MB.

294

Odp: grandma 2 pytania różne

Sprawdź czy nie masz zakładki (po naciśnięciu prawym na ikonę ) uruchom z karta graficzną/ akceleracją   XXXXX - nie wiem co masz. ostatnio sporo laptopów działa na zintegrowanej karcie a do innych celów odpasz cos lepszego

295

Odp: grandma 2 pytania różne

Panowie problem rozwiązany, dziekuje za pomoc.

Należało zaktualizować sterowniki zintegrowanej karty graficznej intela, jak nie były zaktualizowane to system zatrzymywał druga kartę graficzna.

296

Odp: grandma 2 pytania różne

Witam serdecznie
Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na taki oto filmik: https://youtu.be/LIEzUW4ON0g?t=3719
Wiem jak przypisać Speed Fader do kilku efektów, natomiast mam problem z przypisaniem Fadera, który regulował by rozmiar efektu, tak jak w filmiku powyżej w 1:01:58 (FX Size). Kombinowałem z sekwencjami natomiast udało mi się przypisać tylko jedną sekwencje do suwaka przypisując na stałe i zmieniając opcję na TempFader. Orientuje się ktoś jak takie coś ustawić dla grupy efektów, np. dla atrybutów pan/tilt spotów?

297

Odp: grandma 2 pytania różne

Elo...
Przypisz efekt do fadera - od 0 - 100 będzie  wielkość efektu...

298

Odp: grandma 2 pytania różne

Elo...
Przypisz efekt do fadera - od 0 - 100 będzie  wielkość efektu...

299

Odp: grandma 2 pytania różne

Faktycznie działa, już tak kombinowałem, że nie pomyślałem o najprostszej rzeczy big_smile Natomiast aby jeden fader regulował wybrany przeze mnie efekt zrobiłem macro podmieniające efekty pod dany numer. Na filmie gościu sobie jakoś inaczej chyba poradził ale nie ważne jak, ważne że działa tongue
Dzięki wielkie jeszcze raz

300

Odp: grandma 2 pytania różne

Na filmie ma sekwencję z jedną cue w której jest efekt, a suwak jest zmieniony na Temp.