16

Odp: grandma 2 pytania różne

fafruk: Generalnie podpisales sobie takie widoki pod ten sam guzik. Mozesz  to zmienic w prosty spodob zapisujac tam inne widoki.
Stworz sobie okno widokow pools/ Views w tym oknie masz wszystkie zapisane przez Ciebie widoki. Teraz mozesz je podpisac pod dowolny guzik widokow za pomoca komendy assign view * i naciskajac ten guzik na ktorym chcesz miec dany widok. Oczywiscie mozesz tez stworzc nowe.

Generalnie teraz masz zrobine tak ze guzik 1 i 5 maja odwolanie do tego samego widoku - w Twoim przypadku drugiego i dlatego sa one "zlinkowane"
Gdy cos pozmieniasz i zrobisz store i np guzik jeden to dalej pozmieniasz nie w guziku 1 tylko w widoku 2 do ktorego podpisane sa guziki 1 i 5

Daj znac czy skumales.
Pozdrawiam

17

Odp: grandma 2 pytania różne

Ok. Sprawdzę to dopiero w sobotę, ale wiem o co chodzi. W sumie to mam zlinkowane 2 z 5, 3 z 6, i 4 z 7. Nie wiem jak to zrobiłem być może to nawet nie ja wink Dzięki za pomoc Kiju. Masz u mnie zimne piwko.

18

Odp: grandma 2 pytania różne

drodzy koledzy , używa ktoś do command winga komputera All-in-One ... potrzebuje coś sprawdzonego ,, jest na rynku trochę tych komputerów , ale sprawdzenie tego w warunkach bojowych da najlepszą podpowiedz ... ktoś doradzi?

19

Odp: grandma 2 pytania różne

Lenovo ma ostatnio bardzo zacne produkty, może któryś z komputerów z ich stajni? smile

20

Odp: grandma 2 pytania różne

bart_krk napisał/a:

drodzy koledzy , używa ktoś do command winga komputera All-in-One ... potrzebuje coś sprawdzonego ,, jest na rynku trochę tych komputerów , ale sprawdzenie tego w warunkach bojowych da najlepszą podpowiedz ... ktoś doradzi?

A wing kupiony czy dopiero w planach? U nas było testowanych kilka komputerów ze zintegorwanymi monitorami dotykowymi właśnie do tego celu.

21

Odp: grandma 2 pytania różne

Ja używam:
A. Panasonic CF-19 (i5 2,5GHz ; 4GB ; 10"):
- mały
- pancerny
- mały ekran
- duży koszt (ok 20 tys.)
B. ELO Touchcomputer CM-22 (core2duo 3GHz ; 4GB ; 22"):
- duża krowa, potrzeba case
- mniejszy koszt
- większy ekran = większe możliwości
- i ekran wyłącznie medyczny (inaczej po sezonie do wymiany);
- http://www.elotouch.com/Products/Comput … efault.asp

Ostatnio edytowany przez Prezes (2012-09-01 17:49:04)

22

Odp: grandma 2 pytania różne

ten pancerny super sprawa ale patrząc na cenę uginają się nogi , elo to znam .. chodzi o dobry sprzęt za cene ok 3000 .. u mnie na samsungu ( model podam później ) działa świetnie , ale za duże to i za ciężkie wszystko ,, sprawdzałem też  komputerem SHutlle  i dział ale grafika już lekko kuleje ,, 
Kacper a jakie to były modele oprócz tych ze stajni ELO?

23

Odp: grandma 2 pytania różne

Nie uczestniczyłem w tym osobiście, musiałbym popytać jak się skończy sezon urlopów.
Generalnie testowaliśmy różne monitory z różnymi komputerami i konsoletami aby mieć gotowe zestawy dla klientów aby nie musieli sami kombinować. Właściwy przetestowany monitor można kupić u nas.
Mamy już przetestowane opcje z command wing, konsoletami grandMA2, Vector, M1, M2GO...

Prezes napisał/a:

- i ekran wyłącznie medyczny (inaczej po sezonie do wymiany);

Nie ma tutaj specjalnej technologii dotykowej dla "medycznych" ekranów. W naszej branży po prostu wskazany jest ekran dotykowy w takiej technologii/wersji która ma szklaną nierysującą się powierzchnię.
"Medyczność" tych komputerów ELO sprowadza się głównie do białej obudowy i oglądania nie więcej jak danych pacjenta, recept, programu rehabilitacji itp. ale żadnej diagnostyki.
Prawdziwie medyczny ekran to specjalna matryca o 16 lub więcej bitów na gradiencie każdej z barw składowych do oglądania cyfrowych zdjęć rentgenowskich lub rezonansu magnetycznego

Ostatnio edytowany przez KacperP (2012-09-02 07:16:17)

24

Odp: grandma 2 pytania różne

Ja mówię tylko z własnego doświadczenia... wink

25

Odp: grandma 2 pytania różne

też mam pytanko! Gdzie jest drukowanie patch listy? w 1 było na wierzchu

26

Odp: grandma 2 pytania różne

Nie ma. Trudno powiedzieć czy będzie w epoce tabletyzacji. Jak na razie wystarcza eksportowanie do XML.

27

Odp: grandma 2 pytania różne

to duże niedopatrzenie, gdyż chłopakom montującym światło wolę dać kartkę z patch listą, niż 5 ipadów

28

Odp: grandma 2 pytania różne

Może i niedopaczenie, ale raczej niskiej ważności. Każda przeglądarka powinna móc otworzyć i wydrukować plik XML.

29

Odp: grandma 2 pytania różne

możesz mi jeszcze podpowiedzieć jak to wyeksportować do XMLa?

30

Odp: grandma 2 pytania różne

To już zabawa linią komend.
Trzeba komendą "SelectDrive" sprawdzić który numer ma podłączona pamięć USB, potem "SelectDrive #" wybrać właściwy napęd.
Komenda "List" da spis głównych obiektów spektaklu, a potem trzeba komendą "CD #"(z właściwym numerem) wejść do Setup. Na chwilę obecną jest to numer 6, więc "CD 6".
Dalej trzeba wejść do warstw, czyli "Layers". Znowu trzeba sprawdzić poprzez "List" który to numer. Obecnie jest to 4, zatem wchodzimy dalej poprzez "cd 4".
Teraz wpisując "List" uzyskamy spis warstw urządzeń.
W tej chwili komenda "Export 1" wyeksportuje nam listę obiektów pierwszej warstwy do pamięci USB (o ile prawidłowo została skierowana komenda "SelectDrive").
Potem Export 2 itd.
Pliki XML powinny być na pamięci USB w katalogu /gma2/importexport/
Niestety na wyrost pochwaliłem przeglądarki. Sprawdziłem kilka i tylko Opera poradziła sobie jak należy.