Temat: Futurelight cp-64 sc 5

Witam!
Ostatnio znajomy zakupił stary sterownik dmx Futurelight cp-64 sc 5. Problem w tym, że mimo iż to bardzo prosty sterownik, nie potrafimy go rozgryźć ze względu na (prawdopodobnie) jakieś skróty klawiaturowe, które w nim zaimplementowano. Jestem świetlikiem z dużym starzem, znajomością wielu konsolet (GranMA, Avolites) a mimo to ( wydaje się to śmieszne:) ) nie potrafię dojść do rozwiązania zagadki związanej z obsługą tego sterowniczka. Szukałem instrukcji obsługi, ale wpisując w googlach "Futurelight cp-64 sc 5" wyskakują mi tylko oferty sklepów i to dziwnym trafem z obrazkiem całkowicie innej konsoli (prawdopodobnie następca sterownika Futurelight cp-64 sc 5). Sterownik o który mi chodzi charakteryzuje się brakiem suwaków, joy-em, czerwonymi klawiszami oraz małym, czerwonym wyświetlaczem LED.... Z góry dzięki za pomoc...:)

2

Odp: Futurelight cp-64 sc 5

Podaj mail to wyślęl instrukcję do tego oldschoolowego sterownika:)

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

3

Odp: Futurelight cp-64 sc 5

robertkondziela@wp.pl
Bardzo dziękuję za pomoc...:)

4

Odp: Futurelight cp-64 sc 5

miałem nieprzyjemność, a może przyjemność na nim pracować nawet kiedyś udało nam się go zaprogramować, nie polecam nikomu o słabych nerwach... programy z resztą chodziły jakoś dziwnie za to do ręcznego świecenia bardzo wygodny...

5

Odp: Futurelight cp-64 sc 5

ja tez bym poprosil udg111@wp.pl