Temat: horyznont

witam. potrzebuje znaleśc w wyg R22 pofalowany teatralny materiał   , szukam szukam i znaleśc nie mogę

coś ala taki jak widac tu :

http://www.teatr.bielsko.biala.pl/vt/index_lato.html

2

Odp: horyznont

A jakby tak narysować odpowiednio wężykowatą linię i wyciągnąć ją w pionie jako powierzchnię?

3

Odp: horyznont

pewnie da się łatwiej , ale zrobiłem sobie stożek od ziemi do sufitu , kopiując go i wklejając  , obracając każdy inaczej , ułożone mniejwięcej w jednej lini dały idealny efekt smile
gorze by było z kurtyna wenecką wink

4

Odp: horyznont

wysiwyg jako modeler obiektów 3D jest bardzo słaby. Jak trzeba coś ambitniejszego to potrzebny jest konkretniejszy program do modeli 3D, a potem przenosiny.

5

Odp: horyznont

Nie wiem czy wysiwyg nie jest kompatybilny z autoCAD lub 3ds MAX, może ktoś z forum modelował objekty do wysiwyga?

6

Odp: horyznont

"Kompatybilny" to za mocno powiedziane.
Po prostu można mu wczytać geometrię w formatach DWG i DXF, które wywodzą się z AutoCAD, ale obsługuje je wiele innych programów. Dodatkowo można wczytać geometrię ze SketchUp.

Ja robiłem obiekty 3D do różnych wizualizerów, wysiwyg, MSD, grandMA 3D... docelowy program nie miał większego znaczenia. Wszystko sprowadzało się do odpowiedniego formatu pośredniego wink

7

Odp: horyznont

W Capture Polar 2.8 jest obiekt curtine

Post's attachments

capture-polar-curtine.jpg
capture-polar-curtine.jpg 65.48 kb, 12 downloads since 2012-06-10 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Michał Bystrzycki
--------------------

8

Odp: horyznont

zrobiłem wtedy szybko układając owalne bryły potem kopiuj-wklej i wyszło super