Temat: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

Jak obejść problem który powstaje gdy na ma on pc mamy najnowszy soft, a na stole jest nieco starszy. Powoduje to że show z onpc nie chce się załadować do grandMy

2

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

Zaktualizowac soft w konsolecie

3

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

chwilunia, ale jak jadę ze swoim show na sztukę a firma podstawia mi jakąś konsoletę, to nie będe aktualizował czyjejś konsolety

4

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

zawsze mozesz wpisac w zamowieniu jaki stol i z jakim dokladnie chcesz softem z drugiej strony co za problem zaktualizowac

5

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

najlepiej, jak Bartek napisal, jest zaktualizowac deske. nie trwa to dlugo

6

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

ale wiem, że można to gdzieś ustawić. Przyjechał do mnie kiedyś realizator, sprawdził sobie w desce jaka jest wersja softu, przestawił cos w swoim show w ma on pc i zahulało, nie było potrzeby aktualizacji softu

7

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

mógł mieć kilka wersji inicjal show dla różnych wersji softu   , a z ciekawości jaki masz soft na desce a jaki na on Pc ,,
Jedyny problem jaki miałem kiedyś z aktualizacja soft-u to pewna grandma micro , pisało że za mało pamięci , robiłem jak sugerowała mi deska by skasować stare wersje i nic ,,, zrobiłem podstawy szybko od nowa i jakoś się udało  , na telefon w tej sprawie od rodzimego przedstawiciela Ma-lighting  czekam do dziś sad

8

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

na ma on pc mam najnowszy - bodajże 6.5? ale nie jestem pewien, a na desce nie mam pojęcia jaki był natomiast problem ten spowodował że show które szykowałem dwa dni nie załadował się na deskę i musiałem wszystko robic na sztuce

9

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

6.5 najnowszy? z tego co pamietam to juz dawno bylo 6.6costam

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

10

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

dlatego mowie że nie jestem pewien, a nie mam do niego dostępu by powiedzieć dokładnie

11

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

6.616 jest najbardziej aktualnym

12

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

nie zaleca się aktualizacji softu przed sztuką.. chyba ze umiesz go postawić po errorku.

13

Odp: niezgodność softu ma on Pc z softem w fizycznej konsolecie

Wiesz generalnie ja wole jak mam ten soft w desce co powinien byc. Generalnie nie ma opcji niezaswiecenia ze swojego show i pisania go od nowa wiec jak trzeba to sie updatuje. Mi na szczescie sie nei wylozyla nigdy deska.