16

Odp: Import sprzętu z USA

Hmm, VRX aktywny kosztuje 50 tysięcy w stanach. Jak pisałem. Pasywny to tańsze. Jednak też zastanawiałem się, bo mógłbym na początek zakupić po 4 SLA u Polanowskiego na stronę. Do tego basy i już to coś więcej. Jednak nie wiem czy opłaca się wykonać ruch teraz, bo imprez coraz mniej.

17

Odp: Import sprzętu z USA

vandj napisał/a:

chyba po 2h błaganiu i kopercie dla realizatora...

No nie powiedziałbym. A wręcz kłóciłbym się tongue

fafruk napisał/a:

I jak mi ktoś powie, że made in Pol Audio gra ładniej podkreślam ŁADNIEJ to wyśmieję go w twarz.

Kwestia gustu, ale robiłem koncerty na sprzęcie jednej i drugiej firmy. Do Pol-Audio nie mam żadnych zastrzeżeń...

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

18

Odp: Import sprzętu z USA

do kolegi vandj . Co do pol audio to nie trzeba błagać 2h (mówię tu o najnowszych systemach SLA112, SLA208, SLA210.
Jedynie co trzeba to mięć na temat systemu wiedzę i trochę do tego zabawek (dobre końcówki, procesor) no i oczywiście ludzi jak wspomniałeś wyżej.

Bo co prawda jest kilka ekip które kupiło SLA i napędzają je ADS lub innym badziewiem.( i tu właśnie wygrywają aktywne systemy ponieważ  nie da się już popełnić tego błędu.

19

Odp: Import sprzętu z USA

3/4 ludzi kręci nosem jak słyszy pol-audio. Wiem że to dobre systemy i co zrobisz ...  jedziesz na sztukę zgodziłeś się na P. A. a tam góry wyją średnie zabijają itd itp.  Pojedzie raz drugi trzeci i łapie niechęć do systemu...

20

Odp: Import sprzętu z USA

Tak samo jest np. ze światłem.  Możesz mieć 10x SPOT575 z nowymi żarówkami dobrze podłączone i sprawny sterownik.
A jedziesz na drugi JOB i niby ma byś lepiej  bo 700 bo sterownik większy itp. A tu kupa. Urządzenia nawą żarówkę widziały ostatnio w fabryce, goba zostały po ostatnich 20 firmówkach, wszystko podłączone bez spittera. A sterownik jak po wojnie. 

FIRMA a FIRMA robi ogromną różnice.  Dlatego najważniejsza jest ekipa!!!.

21

Odp: Import sprzętu z USA

vandj napisał/a:

a tam góry wyją średnie zabijają itd itp.

Ostatnio jak miałem styczność z tym systemem, miałem do dyspozycji laptopa podłączonego do procesora, a ten mogłem ustawiać jak mi się rzewnie podoba. Ekipa ekipą, ale realizator też musi swoje umieć zrobić. Choć fakt - jak system jest nieumiejętnie podwieszony no to przykro mi... A na sprzęcie pol-audio lubię pracować i chętnie polecę.

Karolus napisał/a:

napędzają je ADS

Do ADSa nic nie mam. Jeśli mowa o modelach "do" PLX4000. Byleby był zapięty porządny procesor głośnikowy, a nie driverack itp itd...

Ostatnio edytowany przez tomcio (2012-03-08 20:04:49)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)