1

Temat: Technologia LED w klubie

Jak się zapatrujecie na coraz prężniej wchodzące LED'y do  klubów? ekrany, sufity, efekty itd.

Ja osobiście jestem zainteresowany LED-ami. W dyskotece nie daleko mnie podświetlili sufit, ściany itd. efekty niesamowite smile

Ostatnio edytowany przez DJ Mag (2012-03-05 10:14:13)

2

Odp: Technologia LED w klubie

Z tego co wiem to LED sufit itd wszedł na rynek już dawno lol   dobra sprawa fajnie to wygląda

3

Odp: Technologia LED w klubie

Miałem okazje bawić się w Pomarańczy w Łodzi, efekty piorunujące smile ale dość drogie. Zastanawia mnie kto się tym zajmował, szukałem jakiejś polskiej firmy, lecz bezskuteczne.

4

Odp: Technologia LED w klubie

Poczekaj na odzew kolegów i troszkę propozycji tutaj otrzymasz!

5

Odp: Technologia LED w klubie

Grupa Design z Krakowa.

Jaki problem to zrobić system sterowania dmx lub art-net to dmx (w zależności ile kanałów potrzebujemy) Program np. madrix.
12v, driver rgb sterowany dmx lub moduł led (gotowy el. z dmx) strip ledowy rgb (pasek) i wyobraźnia

np. produkt proximy matrix 48x0,5A sterowany dmx-512 (48 /3 = 16 el. rgb)
Plastik - dogadać się z odlewnią plastików zrobić formę do danego kształtu - próbować z jakością plastiku i przepuszczalnością światła. Trzepać produkcje masową - robić gotowe moduły i temat z głowy.  Jest ponad 10 klubów gdzie są te el. dekoracyjne i wszędzie jest to robione na jedno kopyto.

kilka fotek mojego montażu. np. Słowacja 2012
system sterowania Ma on Pc (2port 1024 plus duzy dotykowy tablet)

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-03-05 13:56:19)

Post's attachments

slovaka.rar 932.64 kb, 58 downloads since 2012-03-05 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

6

Odp: Technologia LED w klubie

Grupa Design z Krakowa? Czy mógłbym dostać jakieś namiary np. strona www.

7

Odp: Technologia LED w klubie

Pierwsze moduły i instalacje robi im Bułgarzy - podobno:) moczy też tam palce mediam


Google boli nie????
http://www.google.pl/search?q=Grupa+Des … =firefox-a

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-03-05 15:05:02)

8

Odp: Technologia LED w klubie

Dzięki za informacje smile Tak, Bułgarzy zajmowali się instalacjami paneli led i innymi dekoracjami (przynajmniej tak przypuszczam, znalazłem ich stronę www ). Szczerze powiem że Bułgarska firma również  ma świetne produkty led.

9

Odp: Technologia LED w klubie

Witam. Proponuję opray led Włoskiej firmy GPE . cała gama produktów znajduje się na stronie http://www.led-oprawy.pl/ z możliwością wyboru kąta padania światła, barwy i mocy. Pozdrawiam. big_smile